Skocz do zawartości

jaki płyn do wspomagania?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam pytanie kaki płyn do wspomagania układu kierowniczego do Bmw 320 24v 91rok
Opublikowano
tylko czerwony olej ATF - najlepiej z oznaczeniem II i najlepiej suścić stary zalać całkiem nowy

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Opublikowano
Hipol ATF IID

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
kup litra i pownno starczyc

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
tylko czerwony olej ATF - najlepiej z oznaczeniem II i najlepiej suścić stary zalać całkiem nowy

 

Mozna nalac Dexron III zamiast Dexron II - jest mieszalny a w

wiekszosci przypadkow ma lepsze parametry

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Opublikowano
- pewnie tak - co do ilości, to powinna być w VIN-dekoderze podana

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Opublikowano
ostatnio wymieniałem i jest tak:wszedł litr ale to dlatego ze spusciłem stary,wlałem nowy auto pochodziło pare minut płyn już nie był taki czerwony,znowu spusciłem nalałem swieżego i jest ok.Tylko teraz pompa głosniej chodzi ale mysle ze sie uspokoi 0,5 litra starczy na jeden raz.Kup litr i najlepiej zrób tak jak ja.1 litr 22zł
Opublikowano
  • Autor
OK chłopaki wielkie dzieki kupie nowy i wymienie i mysle ze bedzie git :)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
...a czy moze być olej VAT - automatic transmission fluid typu "D" :?: mam taki w domu i nie wiem czy wlać ten czy zakupic nowke sztuke :mrgreen:
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

witam!

Panowie ja mam w spomaganiu Elfa automatic (czerwony) i wszystko działa.

poziom oleju wskazuje bagnecik w nakrętce do zbiorniczka z olejem, stan pomiędzy dwoma wycięciami.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
i ja sie podłącze do tematu... :) Co sądzicie? co lepsze do wspomagania? Mobil 220 ATF czy Dexron III??? bo nie wiem na co sie zdecydowac... z gory dzieki za odpowiedz :)
Opublikowano

ja tez dodam pare slow NIE WLEWJCIE HIPOLU !!!

on sie nadaje do poloneza mi po wymianie na hipol momentalnie padly uszczelki na maglownicy zainwestujcie w cos lepszego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.