Skocz do zawartości

problem z e32 nie równa praca silnika i slaba moc


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. problemem jest nie rowna praca silnika, strzaly, dodam ze nie posiadam gazu i nie pracuje na wszystkie cylindry, jednym slowem chodzi jak 126p. co moze byc problemem/? obstawiam ze jest to kopulka zaplonu i palec tylko teraz czy kupowac nowy czy caly aparat zaplonowy ? moze ktos wie jak to naprawic pozdrawiam

 

silnik to 3,0 r6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
co o ukl zaplonowego mozesz przejrzec, jezeli jest wzgledny wstrzymaj sie z kupnem,jeszcze zdazysz , sprawdz kompresje, i tak jak kolega mowil uk rozrzadu, pytanie tylko czy ten objaw juz wczesniej byl czy nagle sie pojawil.
fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam wszystkich.

problem z moją bmw był taki sam nie równo chodziła na wolnych obrotach oraz nie miała odpowiedniej mocy jak przed usterka.

wymieniłem cały układ zapłonowy nic nie pomogło dalej silnik kulał i nie chciał chodzić na jeden cylinder.

po rozebraniu pokrywy zaworów okazało się ze jeden z popychaczy jest uszkodzony to znaczy z jednej strony pękł i nie pracował jak powinien, po wymianie auto jak nowe chodzi równo bez cykania. dodam ze przy okazji wymiany zrobiłem regulacje zaworów na przerwę 0.3 każdy.

może komuś się przyda ta informacja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
o jakim motorze rozmawiacie ? ja mam 3.0 V8 i mam taki sam problem zajechalem do mechanika spr mi kompresje i powiedzial ze na na 3 po prawej stronie od pasarzera mam slaba kompresje czyli jakies 9 na innych po 13,5 po probie olejowej na troche kompresja podskoczyla ale dalej jest to samo. Nie ma czym jechac jak ostatnio pocisnal mnie taki grat ze az wstyd. a pali ponad 20 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.