Skocz do zawartości

[SILNIK 5,0 V12 M-70 ] wymiary silnika i skrzyni


gamgit

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

 

chciałbym otrzymać parę wymiarów potrzebnych mi do małej przeróbki

 

na początek :

 

1. szerokość silnika pomiędzy kolektorami :?:

 

http://img232.imageshack.us/img232/2973/989489161.th.jpg

 

2.długość silnika razem ze skrzynią biegów automatyczną :?:

 

3. może dla was zrozumiałe , czy jest możliwe zamontowania wajchy biegów gdzie indziej :?: ( chodzi mi o to czy automat jest przełączany za pomocą elektroniki , kabli i jest możliwość go przeniesienia czy jakiś wodzików i musi być na tunelu

 

 

 

prośba do administracji o nie zamykanie od razu tematu :mrgreen: , trochę mi będzie tych wymiarów potrzeba, a nie mam nikogo z takim autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witaj kolego jeśli mogę ci doradzić to skrzynia automat w e32 750 i sterowana jest za pomocą linli a przeniesienie jej gdzie indziej to jedynie kwestia jej długości jest tam kostka elektryczna przy pozycjonerze ale kabelki zawsze da się przedłuzyć ja jestem szczęsliwym pośiadaczem e32 750i i przerobiłem ją na manual wbrew pozorom jest to mało skomplikowane a jedyny koszt to skrzynia reszta ciut pracy i jest ok jak kyoś by miał pytania to pomogę warto lata jak szalona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego jeśli mogę ci doradzić to skrzynia automat w e32 750 i sterowana jest za pomocą linli a przeniesienie jej gdzie indziej to jedynie kwestia jej długości jest tam kostka elektryczna przy pozycjonerze ale kabelki zawsze da się przedłuzyć ja jestem szczęsliwym pośiadaczem e32 750i i przerobiłem ją na manual wbrew pozorom jest to mało skomplikowane a jedyny koszt to skrzynia reszta ciut pracy i jest ok jak kyoś by miał pytania to pomogę warto lata jak szalona.

 

a skrzynia z czego? z 735i E32?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam idealnie pasuje tylko od 850 csi ale od v8 podchodzi trzeba tylko powiększyć pare otworów pod śruby ja zamontowałem płytę przejściową o grubości 10 mm i doniej przykręciłem skrzynie .Wał od e 32 v8 skracałem o 8 cm postaram się zrobić zdjęcia .jęśli chodzi o przyspieszenie to jest fajnie jeżdzilem v8 4.0 e 34 a to lata niekiepsko ale moja bestyjka poradziła sobie bez kłopotu. w przyszłym tygodniu będe pracował nad sprzęgłem to zrobię zdjęcia krok po kroku pozdrawiam mikro750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.