Skocz do zawartości

320i czujnik położenia przepustnicy???


adam 320i

Rekomendowane odpowiedzi

witam..mam problem z czujnikiem..tzn po odpaleniu auta nie chciało wbijać się na wyższe obroty niż 2000 a po szybkim dodaniu gazu gasł silnik..odpuszczałem pedał i dalej chodzi ale tylko do 2000obr/min oczywiście strzela w filtr powietrza,,odpinam wtyczkę z czujnika położenia przepustnicy i działa elegancko..chodzi bez czujnika...wiec o co tu biega????nawet jakby miała więcej mocy teraz..z odpiętym czujnikiem..pomóżcie.pzdr

 

______

Poprawiłem tytuł. Proszę się stosować do regulaminu i formatu tytułowania: viewtopic.php?f=68&t=120678 . Następnym razem ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakąś możliwość wykonania pomiaru na tym czujniku w celu sprawdzenia poprawnego działania??tzn gdy mamy go wymontowanego na reku za pomocą miernika lub po odpięciu samej wtyczki a sam czujnik nadal znajduje się w korpusie przepustnicy..mamy miernik..i co dalej??jest możliwość???pomiar oporowości itp.jeżeli tak to jak go wykonać i w jakiej kolejności???jakie parametry powinien spełniać???lub gdy np.chciałbym zakupić jakiś używany to jak go sprawdzić zanim za niego zapłacę bez montażu..dla pewności że nie kupuje uszkodzonego..proszę o podpowiedz;]pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam ma pytanie..czy po wymianie tego czujnika trzeba podjechać na komputer żeby coś poustawiać???czy nie ma takiej potrzeby?dodam ze zmontowałem cała przepustnice wraz z czujnikiem ,nie ruszałem śrub od czujnika w obawie ze ma to wpływ na jego działanie..wiec wsadziłem całość.]ale czy coś trzeba teraz wyregulować??pomóżcie pzdr.dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.