Skocz do zawartości

320i Brak lewego stopu po założeniu lamp tylnych M-Pakiet


micgz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jak w temacie , po założeniu tylnych lamp , zaznaczam oryginały nie ma lewego stopu. Czytałem po łebkach na innym forum że problem rzeczywiście występuje więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Ponoć problem leży w przełączniku pod pedałem hamulca.

cyt: na pedale stopu, musisz sciągnąć tą plastikową osłonę nad pedałami i do pedału idzie kostka z dwoma kabelkami, włóż ją odwrotnie, może zadziała, u mnie w e34 zadziałało

 

Tylko właśnie dotyczyło to E34 , czy może ktoś opanował ten problem w E36?

Domyślam się że alternatywą było by kupienie włącznika stop od auta co miało seryjnie m-pak lampy.

Proszę o pomoc.

 

dzięki , pozdrowienia

 

______

Poprawiłem tytuł. micgz, nie jesteś tu nowy i wiesz, że obowiązuje format tytułowania: viewtopic.php?f=68&t=120678 . Następnym razem będę Ci musiał wlepić ostrzeżenie. mattiss

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wskazuje na to że prawdopodobnie mam jakiś problem z elektryką bo sprawdzałem przyrządem i na żadnym z PIN-ów nie ma napięcia (podczas trzymana hamulca stop). Jeden PIN pokazuje 0,15V i domyślam się że to ten od stopu . Ale dlaczego tak mało?

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..słuchaj ja wsadziłem lampy diodowe zapobrane z angola...i taka akcja tez była.poszukaj przy prawej lampie kabelka który idzie do lewej lampy i zmostkuj tzn żeby prawy stop zasilał lewy równiez,,ja tak zrobiłem i działa..znajdż miernikiem który tam kabel odpowiada za stop w lewej lampie a potem odszukaj go przy prawej,,tam jest taka wiązka kabli..i zmostkuj na ten kabel plus z prawego stopu..powinno zadziałać.przy szukaniu który to kabel pamietaj żebyrozebrac obie lampy i metoda raz z tej kabel a drugi z drugiej na az trafisz na ten sam..pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.