Skocz do zawartości

nie odpala


ola91

Rekomendowane odpowiedzi

witam i z gory wiem ze bylo duzo na ten temat ale prosze o pomoc a mianowicie mam bmw e32 r6 z gazem na ktorym nie jezdze odpiołem tylko mikser a wez zwinełem a teraz do rzeczy pojechałem do pracy normalnie zgasiłem auto po pracy chce zapalic a tu nic rozrusznik kreci jak głupi a auto nic od czasu do czasu nieraz cos tak jak by miał chęć iskra jest z węzyka na listwe paliwo leci a nie mam czym zmierzyc cisnienia dokręciłem węze do pompy paliwa poliwo niby leci ale palcem moge zatkac pompkę zamowiłem nową moze w piętek mi przyslą moie pytanie jest takie czy moze być wina ze pompa daje za małe ciśnienie bojak krece to nawet nie czc paliwa proszę o pomoc z gory dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno temu jak u siebie zdemontowalem gaz w r6 to posypały mi się listwy wtryskiwaczy (może dlatego że dawno nie były uzywane) po wymianie było okey, bez wymiany objawy jak u ciebie, kreci kreci i nic a paliwo dochodzi
BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki tylko ze ja jezdziłem na paliwie i było wszystko ok do tej pory jak przyjechałem to auto stało tylko 4godziny i juz nie odpaliło zobacze co bedzie po wymianie pompy a czy mogą być podparte zawory bo ciezko mi odpalał a bmw mam od niedawna miałem duzo aut ale z tym to same problemy a ten facet od którego kupiłem to jezdził tylko na lpg i bez przepławki i dlatego mysle ze to moze byc wina pompy po prostu nie daje cisnienia ale tego nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jeszcze raz pompa bedzie jutro ale czy to mozliwe ze nie odpala bo z czujnika cisnisnie poliwa tam gdzie jest podłączony węzyk od kolektora ten cienki jak kręce silnikem to leci paliwo a przeciez tam na dyć podciśnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa nowa regulator ciśnienia uzywka bo na dzis nie było nowych przewody swiece nowe iskra na przewodach jest nie wiem jak na swiecach bo nie wykręcłem czy to mozliwe ze są zalane i dlatego nie chce zapalić bo juz mi ręce opadają z tym autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.