Skocz do zawartości

Jak przeprogramować centralny zamek?


SPOKOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym tak skonfigurować centralny zamek w X5,żeby:

 

-zamykał samochód po ruszeniu, przy jakiejś tam prędkości,

-kluczyk z pilotem otwierał tylko drzwi kierowcy a nie od razu wszystko co tylko się da,albo w innej opcji pozostałe drzwi.

 

Może ktoś to już ćwiczył i wie jak sobie z tym bez autoryzowanego serwisu poradzić?

 

SPOKOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym walczyli różni specjaliści (fakt: nie w ASO) i zostało przy tym, że kiedy otwarłem drzwi z klucza (powiedźmy ręcznie, nie z pilota) to otwierały się tylko moje drzwi od kierowcy i faktycznie po ruszeniu centralny zamykał wszystkie drzwi.

Ale po otwarciu samochodu z pilota i ruszeniu - centralny nie reagował. Specjaliści sami nie znaleźli przyczyny, więc dałem sobie z tym spokój.

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryglowanie wszystkich drzwi po ruszeniu to opcja którą można ustawić podłączając auto pod kompa,więc z tym nie powinno być problemu, natomiast o tym aby otwierały/zamykały się tylko wybrane drzwi nie słyszałem więc możesz mieć mały problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Dzisiaj byłem u diagnosty który pracował w servisie BMW a teraz ma swój warsztat , i gdy miał podłączonego kompa do auta to zaproponował mi waśnie możliwość zaprogramowania otwiera selektywnego ( dla osób często jeżdżących samemu) co pozwala na otwarcie

pilotem jednym kliknięciem tylko drzwi kierowcy a ponownym reszty drzwi.Także kolego podjedź do kogoś z kompem od BMW i po sprawie.Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz to już zrobione? Bo mi też obiecywali, a się nie udało.

Nie mam tego ponieważ gościu proponował zaprogramowanie , ale mi takie rozwiązanie nie potrzebne bo często jeżdżę nie sam i w moim przypadku to nie zdawało by egzaminu (po co pstrykać tymi guzikami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytałem, jak to zrobić bez wizyty w autoryzowanym serwisie BMW?

 

Za waszą poradą pojechałem do warsztaciku który nie ma autoryzacji i tak:

 

-czas trwania operacji-nie cale 10 minut,

-pakiet:

 

>automatycznie włączające się światła,

>selektywne otwieranie drzwi,

>samoczynne zamykanie się centralnego po ruszeniu autka,

 

-do zapłaty 100zl i cieszy.

 

Pozdrawiam SPOKOO

 

(tak dla potomnych gdyby ktoś, kiedyś miał też taki kaprys jak ja miałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
a z Koszalina (lub ewentualnie Trójmiasta) możecie kogoś polecić co się tam może zająć? chodzi mi o zamykanie centralnego i zrobienie z długich świateł do jazdy dziennej (DRL)
www.nemo.dot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.