Skocz do zawartości

kupiłem E34, parę kłopotów!


Chris_and_Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem BMW E34 2.0 150KM 1991r. bez klimy

 

Jest parę kłopotów niestety.

 

1. na niskich obrotach faluje, 800-1000 obr

2. nadmuch ciepły działa tylko na szybę. Centralny, na nogi i boki wieje chłodem.

2a. nie podświetla się panel nawiewu, ale pełna regulacja działa ( 0-----1-2-3-4 )

2b. jak włączyć (chyba że nie działa to jak naprawić ) wielki nawiew na górze deski

3. zegary wariują (włączają się i wyłączają ) podczas deszczu lub po wyjechaniu z myjni

4. jak ściągnąć folę z szyb

 

Proszę o odpowiedź. Tylko aby nie była: "Masz szukajkę i google więc szukaj"

Z powodu pracy nie mam czasu siedzieć nie wiadomo ile przy komputerze. Jeździłem już E30 i E34 ale takich kłopotów nie miałem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1, ad.2, ad.2a, ad.2b, ad.3 -było wałkowane na forum kilka razy i nie trzeba "długo" szukać :)

ad.4

spróbuj normalnie bez niczego podważyć paznokciem i ściągnąć, jeżeli tak nie zejdzie to musisz DELIKATNIE I UWAŻNIE podgrzać szybę (folię) suszarką [TYLKO DELIKATNIE, ŻEBY SZYBA NIE PĘKŁA!] i wtedy zejdzie. A resztki kleju zejdą albo wodą z mydłem i gąbka, albo rozpuszczalnik.

"Mogę jeździć każdym autem, byle byłoby ze stajni BMW" :D

"W życiu piękne są tylko chwile..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp1.moze to byc silniczek krokowy, przeplywowka lub sonda.Po odpieciu powinno sie polepszyc. odp2.jak masz starsza wersje to cieply nawiew powinien byc tylko na szybe i nogi (boczne i centr.bija zimnym bez zmian)a jak nowsza wersja to rozbiurka cie czeka odp2a. pod panelem sa 2 zarowki (milej zabawy)(ew.jak chcesz to pisz na pw to napisze ci co i jak) odp3. jezeli "zegary" chodzi ci o predkosc ,ekonomizer i naliczanie kilometrow to sa to najprawdopodobniej kable z czujnika dochodzace od tylu auta do dyfra (2szt)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.