Skocz do zawartości

Swiatła przeciwmgielne


Diablo16

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam BMW e46 320d z 2002r po liffcie i zauważyłem, że tylne światła przeciwmgielne świecą mi się razem z mijania i nie wiem co jest, czy tak powinno być czy nie, dodam, że nie świecą mi się żadne kontrolki od żarówek i wszystkie żarówki wymieniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,podłączę sie do tematu :mrgreen: Mam E46 przed liftem i nie mam oryginalnie zamontowanych świateł przeciwmgielnych,jeżeli kupił bym sobie na allegro oryginalne światła to da się je bez problemu zamontować(chodzi mi czy są puszczone fabrycznie jakieś kable do podłączenia czy muszę wszystko montować od podstaw)????
Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz tu o przednich halogenach czy o świetle w tylniej klapie ??? Podejrzewam ,że do halogenów niekoniecznie jest poprowadzona wiązka , a na tyle światło musi być, takie są wymogi i przepisy .

 

oczywiście chodziło mi o przednie halogeny :oops:

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz mój temat czy masz to samo , ja jeszcze nie doszedłem do ładu z tym światłem :mad2: viewtopic.php?f=69&t=116531

kolego u mnie nie mrugają przed odpaleniem tylko tak jak piszesz świecą lekko, a gdy włączam przeciwmgielne to tylko z prawej świeci mocniej, a z lewej pozostaje bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam BMW e46 320d z 2002r po liffcie i zauważyłem, że tylne światła przeciwmgielne świecą mi się razem z mijania i nie wiem co jest, czy tak powinno być czy nie, dodam, że nie świecą mi się żadne kontrolki od żarówek i wszystkie żarówki wymieniłem.

Wg mnie masz w pełni sprawne oświetlenie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz mój temat czy masz to samo , ja jeszcze nie doszedłem do ładu z tym światłem :mad2: viewtopic.php?f=69&t=116531

kolego u mnie nie mrugają przed odpaleniem tylko tak jak piszesz świecą lekko, a gdy włączam przeciwmgielne to tylko z prawej świeci mocniej, a z lewej pozostaje bez zmian

to co piszesz jest dziwne , ponieważ w europie do ruchu dopuszczone są tylko auta z przeciwmgielnym po lewej stronie , ktoś sobie przerobił te światełka i podłączył z prawej strony . Proponuję prawe odłączyć i powinno być wszystko ok. sprawdz także , może przez pomyłkę założone zostały żarówki 24V :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam BMW e46 320d z 2002r po liffcie i zauważyłem, że tylne światła przeciwmgielne świecą mi się razem z mijania i nie wiem co jest, czy tak powinno być czy nie, dodam, że nie świecą mi się żadne kontrolki od żarówek i wszystkie żarówki wymieniłem.

Wg mnie masz w pełni sprawne oświetlenie :cool2:

 

po lifcie tak ma być że święcą się te w klapie :D

http://img69.imageshack.us/img69/4769/dscf7685kopia.jpg

/// BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.