Skocz do zawartości

Alarm E 36 318 is


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Posiadam BMW e 36 318 is coupe 95 r. Mam pewien problem z alarmem. Zamykam samochód zawsze na pilota. Wszystko jest ok, zamki zamykają się, kierunki sygnalizują zamknięcie. Po pewnym czasie, alarm zaczyna wyć, kierunki zaczynają migać, w kabinie zapalają się lampki. Po chwili alarm przestaje wyć, natomiast kierunki migają nadal, światło świeci. Dzieje się tak do momentu aż muszę użyć pilota. Dodam że dzieje się tak nie zależnie od pory dnia, jednak częściej w nocy. Jest tak że alarm włancza się co noc, a jest tak że mam spokój przez 2 - 3 miesiące. Czasem włączy się w dzień pod domem. Teraz przez ostatnie 3 dni włączał się codziennie. W pierwszy dzień o 23, w drugi około godziny 4 rano, a dziś około 17. Nie wiem co mam robić. Dodam że auto stoi na podwurzu i nie ma takiej opcji że ktoś coś prubuje majstrowac przy samochodzie. prosze o porade gdzie szukac, przyczyny tego samoczynnego włanczania sie alarmu. Z gory dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ze nie. Nie wlancza mi sie swiatło w kabinie. Ale mam tez czasami taki problem ze szyba od strony kierowcy, czasami wariuje, tzn delikatnie opuszcza sie i unosi, tak jakbym otwierał i zamykał drzwi. Dzieje sie tak przy zamknietych lub otwartych drzwiach. Tak ją kilka razy szarpie gora dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Krańcówki drzwi nie stykają.

Przez co zapala ci się lampka wewnątrz, tak jak byś otworzył drzwi.

Przerabiałem to jak miałem e36 i wyła mi pod blokiem. :D

 

Diagnoza w 100% trafna

a co do wycia E36 to rodzinne auto i nie lubi zostawac same dlatego czasem wola wlasciciela ja sie steskni :lol:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyście tak mi jeszcze to jakoś bardziej po fachowemu nazwali. Bo szukam np na allegro i nie nic. Jaki jest koszt kupienia tych końcówek. Podajcie mi jakiegoś linka jak to wygląda i co to jest konkretnie. Z góry dzięki. Jak wy rozwiązaliście ten problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam np na allegro i nie nic. Jaki jest koszt kupienia tych końcówek. Podajcie mi jakiegoś linka jak to wygląda i co to jest konkretnie. Z góry dzięki. Jak wy rozwiązaliście ten problem?

A na forum szukałeś?! :twisted: viewtopic.php?f=68&t=125043

Koszt od ~20 zł. Ja u siebie je podklejałem poxyliną, ale zawsze po ok. 6 miechach wycierały się. Więc, wziąłem cyjanopan i podkleiłem wytarty plastik. Póki co lata i jest OK. Ciekawe kiedy tylko woda/wilgoć mi zmyje klej z krańcówki - tfu, tfu, oby nie zapeszyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.