Skocz do zawartości

dobry mechanik w poznaniu


bakster29

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Możesz podjechać do Mikołajczaka na Strzeszyńską.

Robi tylko BMW.

http://www.bmw-mikolajczak.pl/

Pozdrawiam.

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A ja Was ostrzegę... Akurat oddaliśmy tam nasze drugie autko... Niestety:(

 

Uwaga !!!

 

Auto ( Audi A4) trafiło nieszczęśliwie do tego warsztatu.

 

Niestety przy każdym terminie odbioru okazywało się, że auto nadal nie jest w pełni sprawne i jeszcze "na trochę " musi zostać.

 

Po prawie 3 miesiącach ( po tym jak p. Wojtek przestał odbierać telefony ) pojechaliśmy odebrać samochód. To co zobaczyliśmy przeszło nasze oczekiwania:

 

- auto po dach wyładowane płytkami na budowę p. Wojtka

- rozbity lewy bok ( jak się tłumaczył... żona tylko pojechała do Tesco )

- wycięty katalizator

 

Nieszczęśliwie dla p. Wojtka auto jest monitorowane w systemie GPS. Jak się okazało ten wątpliwej jakości mechanik, nie tylko rozbił nam auto ( ponieważ przyjechaliśmy już be uprzedzenia nie zdążył nic już zrobić - choć przy samochodzie, który nigdy nie był uderzony i tak by nam to kiedyś "wyszło"), ukradł katalizator - to jeszcze tygodniowo przejeżdzał sobie tym utem do Obi, Castoramy, itp. ponad 500 km

 

Sprawa oczywiście na policji, ale jest to też ostrzeżenie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poniżej sprostowanie do opinii wydanej warsztatowi Woytech przez użytkownika totylkoja. Odpowiadam w imieniu Wojciech Adamka

 

W odpowiedzi na opinię napisaną przez panią Agnieszkę z Firmy Motoguard z ulicy Warszawskiej (na tym forum zarejestrowaną jako totylkoja) oznajmiam, iż auto do naszego warsztatu trafiło na naprawę usterki, które wymagały po naprawie jazdy próbnej, ww. pani nie pofatygowała się nawet do podstawienia samochodu, tylko przysłała pracownika. Na wyraźne życzenie pracownika tej firmy został usunięty filtr cząstek stałych uszkodzony w wyniku eksploatacji pojazdu o czym pani Agnieszka była poinformowana. Za tę naprawę nie zapłaciła nawet 1zł, ponieważ nie było to przedmiotem naprawy, a jedynie skutkiem jeżdżenia z utartym walkiem rozrządu i uszkodzonym wtryskiwaczem. Co do uszkodzenia błotnika podczas jazdy próbnej sprawa została zgłoszona do PZU i nie powstała z naszej winy a pani Agnieszka wzięła pieniądze z ubezpieczalni i nie naprawiła auta. Auto nie było u nas 3 miesiące w naprawie, nie ma sprawy na policji itp. Nie muszę być anonimowy bo nie ma potrzeby, odpowiadam jedynie na brednie wypisywane przez ww. panią z firmy Motoguard.

 

Firma Woytech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale również mam złe doświadczenia związane z Woytechem. Jakieś półtora roku temu odstawiłem auto z błędem Active Steerning. Radziłem się w tej sprawie między innymi u pana Mikołajczaka, który z po sprawdzeniu błędów powiedział, że raczej mam uszkodzoną wiązkę kabli. Zaprowadziłem więc moją E60 do Koninka, by sprawdzono mi wiązkę kabli od maglownicy. Po dwóch - trzech dniach zadzwoniono do mnie, że to nie wiązka, a maglownica jest uszkodzona, koszty naprawy dość wysokie, więc zrezygnowałem. Skasowano mnie 450 zł. Kupiłem maglownicę i chciałem wymienić ją sam. Jak się okazało przy rozbieraniu auta, jeden kabel był przepalony! A instalacja podobno była sprawdzona kabelek po kabelku! Zlutowałem kabelek, nie wymieniając maglownicy i auto śmiga już około 1,5 roku bez błędu. Potem tylko problemy z odsprzedażą maglownicy i wyrzucenie w błoto 450 zł za usługę, która i tak nie była przeprowadzona, łatwiej było podpiąć inną maglownicę z wiązką kabli, niż szukać prawdziwej awarii:/ Na pewno nigdy tam już nie zaprowadzę auta, ponieważ zostałem zwyczajnie oszukany!

 

Mam nadzieję, że pan Wojtek przypomina sobie niebieską E60 z tym błędem, specjalnie dla niej łatwił maglownicę gdzieś z Poznania. To, że młody chłopak, nie oznacza szansy na naciąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.