Skocz do zawartości

Problem z grzaniem


jarek210

Rekomendowane odpowiedzi

witam... piszę do was w imieniu kolegi który ma taki problem w swojej beci że gdy włączy ogrzewanie na szybę to leci mu tam ciepłe powietrze. ale gdy włączy powietrze by grzało przednimi i bocznymi kratkami to leci mu zimne powietrze a po DŁUGIM czasie leci takie letnie.. wie ktoś co jest z tym wszystkim????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
to tzw miecz, co do późnego ciepłego powietrza z bocznych nawiewów sprawdź też elektrozawory pod maską lub rozbierz boczki przy nagrzewnicy i posłuchaj czy pracują silniczki od klap po zmianie wyboru nawiewów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nawiewu ciepłego powietrza na twarz jest włącznik krańcowy z lewej strony nagrzewnicy(w starej wersji sterowania z pokrętłami i z klimą)myśle ze bez klimy też a najlebsze jest to że silniczki działaja i słychac je lecz brakuje milimetra by jeden uruchomił drugi(czyli ten włącznik krańcowy który uruchamia silniczek od środkowej przepływki ciepła)jako dobitne rozwiązanie problemu proponuję zdjęcia prywatne na meila plus delikatną korespondencję np.gg badz tel chyba że ktoś jest z lubuskiego to zrobie to w 30min.A ta długa miedzianego koloru cześć jak kolega wczesniej pisał to miecz.Mozecie znalesc wiele o nim na tym forum pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalażłem wszystkie tematy ale narazie muszę wymienić nagrzewnicę. Właśnie zafundowałem sobie nową z ASO (zamienniki Siemensa - brak) i dopiero po złożeniu dowiem się co jeszcze jest nie tak. Pytałem co to za element bo po rozłożeniu chciałem wiedzieć co jest co. Sorry za zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.