Skocz do zawartości

Osłona po silnikiem


drummer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wczoraj wyjeżdżając z posesji śnieg pokonał moją osłonę pod silnikiem. Połamała się i teraz poszukuje nowej. W Inchcape zaśpiewali 413 zl - ~5% + 100 za montaż. Może ktoś ma coś takiego na zbyciu? Czy ten z allegro różnią się czymś od oryginalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wczoraj wyjeżdżając z posesji śnieg pokonał moją osłonę pod silnikiem. Połamała się i teraz poszukuje nowej. W Inchcape zaśpiewali 413 zl - ~5% + 100 za montaż. Może ktoś ma coś takiego na zbyciu? Czy ten z allegro różnią się czymś od oryginalnej?

 

Różnią się pewnie tym, że te oryginalne z alledrogo są używane, a te nieoryginalne, ale nowe... są nieoryginalne. W produkcie marki BMW masz od razu w komplecie śruby zamontowane w otworach, więc tylko przykładasz, przykręcasz i gra. Jakbyś miał gdzieś znajomego z podnośnikiem, to na pewno możesz te 100zł zaoszczędzić na montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy warto kupić oryginalna osłonę? czy te inne z allegro się czyś ważnym różnią? Czy montaż takiej nieoryginalnej osłony poza aso może rzutować na gwarancję?

 

Mysle ,ze warto pozyskac orginalna oslone --podroba rozni sie rodzajem tworzywa uzytego ,ale to nic czesto jest zle spasowana (odlana)??i i wtedy nie pasuje ,trzeba ja naciagac ,kombinowac---raz bylem tego swiadkiem na pewnej e39 ---w dobrym warsztacie panowie walczyli.To samo tyczy sie nadkoli i wszelkich plastikow ,plasticzkow :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja posiadam allegrowa za 80 zł i jest idealna noweczka

nie ma co brac takiej uzywanej zawsze mocowania moga byc po urywane a pozatym na czesci ze szrotow zle wygladaja 420 zl to kupa kasy jak za taka piedole

 

pozdrawiam i nie przeplacaj :cool2:

 

p.s w aucie jest jest bardzo cicho nawet wydaje mi sie ze jest lepsza od orginalu hhaha ale moze mi sie tylko wydawac

 

http://www.allegro.pl/item914746978_oslona_silnika_bmw_e_60_61_e60_e61_nowosc.html

mam taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.