Skocz do zawartości

Zmiana lamp, ringi itp


strzempa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów:)

Zamierzam namieszać trochę w lampach mojego e34, mam obecnie takie które świecą baaardzo słabo a są podniesione już na max z wymontowaną regulacją.

Chciałem wrzucić ringi i wymienić żarówki/lampy na jakieś dość konkretne. Nie znam sie na tym, dlatego pisze, co będę potrzebował? Co polecacie? Nie mam kupy kasy na to ale chce kupić coś porządnego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.-poszukaj,jest sporo tematów z ringami i słabymi światłami.

W skrócie-możesz montować to co chesz(byle dobre!),możesz przeczyścic lampy od środka (nie zawsze pomaga),wymienić odbłyśniki + zmiany żarówek...

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie probowalem szukac ale cały czas pokazywało "Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za kilka minut." :)

 

edit:

gdybym kupił takie "http://moto.allegro.pl/item911241928_lampy_reflektory_fk_bmw_e32_e34_czarne_angel_eyes.html" musiałbym coś przerabiać/dodawać? Musze mieć jakiś wpis w rejestrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy będą pasować też myślałem nad zmianą na takie,bo chyba najlepiej wyglądają tyle,że po założeniu tematu tutaj na temat zamienników nie wiele się dowiedziałem :( pisałem też do osób które zakupiły takie lub podobne lampy na allegro i odpowiedzi były,że są zadowoleni.Czytałem już wiele na ten temat i prawda jest taka,że jak są nowe to świecą dobrze ale krótko mówiąc z każdym dniem coraz gorzej i co najważniejsze jak będą świecić po 2-óch lub 3-ech latach,skoro chcesz kupić lampy to na pewno nie po to żeby auto zaraz sprzedać ?! A skoro masz na to wydać około 600 stówek lub więcej to lepiej żeby to było coś pewnego.Ja pozostałem przy swoich starych,wyczyściłem je porządnie wyregulowałem i jestem zadowolony z efektu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam chińszczyznę z allegro Angel eyes ringi. Porażka po miesiącu an obwódkach pojawiły się naloty "rudej" . A odbłyśnik robi się matowy. lepiej szukać świateł oryginalnych w jak najlepszym stanie.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.