Skocz do zawartości

USZKODZONY CZUJNIK POLOZENIA WALU E39 2.0I JAKIE OBJAWY??


BMW e39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przerabiam ten sam temat z moja e39 520i 110kw i pojawił się problem co do czujnikòw o których mowa zacznę więc tak co do czujnika płożenia wałka rozrządu to miałem następującą awarię totalny brak mocy pedał w podłogę a na liczniku 60KM pojechałem na kompa tak mi doradził kolega też miłośnik marki pokazało czujnik wałka więc niewiele myślac w auto i do fusa BMW ostrobramska zakupiłem część koszt 530zł. Za taką pierdołe masakra zadowolony ze po problemie, zamontowałem podłaczyłem kompa a tu psikus dalej to samo brak mocy ręce opadły kasa wydana a tu nic na szczęście mój wspaniały kolega myśli i myśli mam uszkodzony katalizator brawo strzał w dziesiątkę posypał się tak że nie było przelotu tylko na tyle żeby mógł rozwinąć 60 km więc płeta była taka zanim zaczniesz wydawać pieniądze ochłoń trochę poczytaj na forum bo cześć rzeczy morzna sprawdzić samemu bez wydawania pieniędzy bo tak jak w moim przypadku mogło się skończyć na wycięciu katalizatora i wsadzenia strumiennicy wydatek 100zł i flaszki za zespawanie a nie 500zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Się zgadza kolego i Tobie też radzę ochłonąć trochę i poczytać forum oraz jakiś słownik bez urazy. Piszemy "puenta" a nie płeta i tak samo "można",bo morzna to nie można a nawet nie wypada :nienie:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Trochę z innej beczki. Po 1.5 roku padł czujnik vdo siemens od położenia wału. Ile jest na niego gwarancji? 12 czy 24 miesiące? Montaż był oczywiście we własnym zakresie i uwzględnią reklamacje w takim wypadku jeśli była by gwarancja na 24?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
24 miesiące powinny być jak kupowałeś prywatnie, ale musisz załatwić pieczątkę zakładu, który montował, inaczej pewnie nie przyjmą. Najlepiej zapytaj sprzedawcy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czujnik kupiony i wczoraj wymieniony. Kolejny raz vdo. 2szystko działa. Tym razem zawsze było go ciężko odpalić na gorącym. Bardzo ciężko. Odcinal powyżej 4 tys obroty, obniżona moc. Pracował na wszystkie cylindry. Tym razem błąd na komputerze był.


Stary czujnik będzie wysłany na reklamacje dam znać co firma na to powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Panowie, mam podobny problem. 1.5 roku temu wymieniony czujnik wału na VDO Siemens. Objawy przerywanie, szarpanie, gaśniecię na wolnych lub długie kręcenie.

Tym razem mam tylko szarpanie lub czasami gaśniecię na rozgrzanym silniku. Możliwe, że czujniki VDO Siemens to jakiś szajs? Kolejna osoba i te same objawy....

Zastanawiam sie jaki teraz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.