Skocz do zawartości

Jak idzie standartowo antena w E32


silvercat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Temat stary ale nie do końca mi wszystko wyjaśnia także pozwoliłem sobie go odświerzyc ?

 

A wiec:

 

jak to jest z tą anteną poprostu jest ona na stałe wkomponowana w karoserie ? dobrze ten rysunek rozumie? nie ma nic na zewntrz ? jakis teleskop ? u mnie dziurka na antenę jest ale zaślepiona ? u mnie też radio nic nie odbiera ala ja mam jeszcze inny problem idzie kabelek niby od anteny gdzies do przodu w kierunek silnika na dzień dzisiejszy nie znalazłem gdzie wychodzi co gorsza wewnątrz tego niby kabla jest plecionka a w środku zamiast kabelaka jest izolacja pusta czyli wężyk nawet próbowalem dmuchać w niego czyli drugiego końca tego kabla mam szukać w bagarzniku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli furka miala telefon to jest antena zewnetrzna w tylnym lewym blotniku , jezeli nie bylo fonu standartowo za antene robia druty ogrzewanej tylnej szyby , rodzielacz elektroniczny jest na tylnym lewym slupku , sciagasz ,askownice slupka i wszystko jasne . Pozdr

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli furka miala telefon to jest antena zewnetrzna w tylnym lewym blotniku , jezeli nie bylo fonu standartowo za antene robia druty ogrzewanej tylnej szyby , rodzielacz elektroniczny jest na tylnym lewym slupku , sciagasz ,askownice slupka i wszystko jasne . Pozdr

 

Nie zawsze tak było, ja nie miałem telefonu a mam antenę zewnętrzną, znajomy tez nie ma telefonu a ma w szybie :wink: z tego co wiem antena w szybie była wyposażeniem dodatkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze to opcja to ciekawa teoria , dotychczas moje bejki byly bez fona i zadna nie miala anteny zewnetrznej, kazda byla podpieta pod tylna szybe, zreszta popatrz na schematy w podanym przez kolege linku, tylko radiofon ma zewnwtrzna antene .

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie są to 3 górne druty,a w słupku tylnym za kierowcą masz wzmacniacz sygnału antenowego.

 

Z radia musi być podpięty bodajże biało czarny kabelek dający napięcie do tego wzmacniacza...

---tak na 100% szukaj mojego tematu "wzmacniacz sygnału radiowego"-gdyz u mnie go nie było i wstawiałem nieoryginalny ze sklepu z elektroniką,w tym temacie też był rozpiska kolorów kabli i co do czego...

 

JACA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze to opcja to ciekawa teoria , dotychczas moje bejki byly bez fona i zadna nie miala anteny zewnetrznej, kazda byla podpieta pod tylna szybe, zreszta popatrz na schematy w podanym przez kolege linku, tylko radiofon ma zewnwtrzna antene .

 

Ja mam zewnętrzną antene, rozkodowałem vin-a i nie ma słowa o telefonie. Orientujecie się czy atermiczne szyby miały zawsze antene wbudowaną? Bo kupiłem szyby i jestem ciekawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam atermiczne kolego a niemam zewnetrznej anteny .lol A moze kolego poprostu siadla antena w szybie i ktos sobie zamontowal - rozwazales taka opcje ??

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala ja mam jeszcze inny problem idzie kabelek niby od anteny gdzies do przodu w kierunek silnika na dzień dzisiejszy nie znalazłem gdzie wychodzi co gorsza wewnątrz tego niby kabla jest plecionka a w środku zamiast kabelaka jest izolacja pusta czyli wężyk

 

A wiec stoję na tym samym włożyłem taki stalowy drucik do tego niby kabla jakies 40 cm

 

Czy ten kabel zakręca odrazu w kabinie czy wychodzi przy silniku ? i dopiero zakręca ?? to bardzo ważne musiałbym pół samochodu rozebrac zeby dojść gdzie on idzie ??

 

POMOŻE KTOS ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.