Skocz do zawartości

E90 320D Czym grozi awaria kolektora ssącego?


moskit_

Rekomendowane odpowiedzi

Skrót LCI pochodzi z angielskiego od Life Cycle Impulse. Lifting E90/E91 był od roku modelowego 2009 (w rzeczywistości auta po liftingu wychodziły od października 2008)

 

O! I to jest rzeczowa odpowiedź :-) Dzięki BayerischeMotorenWerke. Samo rozszerzenie mówi już o co chodzi :-).

 

KoKoS: jak dla mnie wersja po lifcie jest piękna. Osobiście uważam, że podstawowa e91 nie jest jakimś wybitnie pięknym autem (szczególnie tyle lampy są całkiem pozbawione charakteru, a z przodu nie do końca mi się podoba pomysł z wykończeniem nerek na masce...) dlatego następne będzie 330xd LCI (korzystając z nabytej przed chwilą wiedzy) :-). Ale to jeszcze trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Według mnie liftingu wyszedł. Szczególnie przód jest ładny. Ale to wiadomo znowu tylko kosmetyka.

Jak ktoś ma przed liftem ale z m-pakietem to nie ma takiej różnicy natomiast miedzy seriami wydaje mi się ze jest. Ale to rzecz gustu...

 

 

kolego jak lift nie wyszedł ? poszukaj zdjęcia lifta w m-pakiecie a przed lci w m-pakiecie :))

 

albo bez m-pakietu to całkiem inne auto z przodu, wg. mnie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Posiadam bmw rok produkcji 2007 kombi 2litry diesel i tu się pojawia pytanie czy mój posiada te cholerne klapki

Zalezy ile masz kunia. Te słabsze nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze ma klapki albo juz je ktoś usunoł najlepiej wymienić kolektor ewentualnie rzeźba i zaslepić albo zostawić ośki i wyciagnać klapki w e46 5 lat temu zrobiłem bez klapek 100 000 km i było ok,silnik bardziej rzucał przy gaszeniu prawdopodobie szybsze zużycie gum poduszek silnika jak nie ma klapek ale lepiej wymienić poduchy pod silnikiem co 100 000 niź silnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znajomemu ostatnio w alfie 159 urwały sie owe klapki. Mineło około 3miesiące od kiedy auto zaczeło dawać objawy ze coś sie dzieje. Cięzkie odpalanie,czasem brak mocy, aż wkońcu zdechło :D laweta i do mechanika,diagnoza urwane dwie klapki. Koszt około 6000zł +/-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.