Skocz do zawartości

klimatronic nie dziala ;/


dwid

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

mam pewien problem ze swoim bmw e39 530d 99r a mianowicie rano wsiadam do auta wszystko elegancko odpalilem chcialem juz ruszac po czym sie zorientowalem ze nie dziala mi klimatronic ;/ nie wiem co jest grane jak wlaczam swiatla to wszystkie guziki swieca ale np wyswietlacz nie dziala nie da sie nic zrobic ;/ w ogole powietrze nie leci szyby zamarzniete od srodka do chu... przepraszam ale ledwo co wyjechalem od mechanika bo wymienialem szczotki w rozruszniku to znowu sie zdupil ten klimatronic ;/ pomozcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze jest to spowodowane tym ze ostatnio jak mi zwalil ten rozrusznik to przelozylem akumulator od kolegi z auta tez bmw tylko 320d mozliwe ze przez to moglo sie cos zepsuc? a moze tylko jakis bezpiecznik sie spali :) co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zmiana akumulatora jak była wykonana prawidłowo < bez zwarć czy pomylenia plusa z minusem > nie miała na to wpływu.

ja obstawia brak zasilania panelu klimatronika lub awarię panelu.

Sprawdź bezpieczniki i wtyczki panelu. Może coś nie łączy.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mozesz sprawdzic czy czasami bezpiecznik ale ja obstawialbym panel od klimy (caly sterownik)... w schowku masz bezpieczniki i szukasz bezpiecznika numer 9... sprawdz:D u mnie naprzyklad coś porzerało prąd i okazalo się ze panel od klimy pobiera, normalnie dziala itp. ale pobiera nawet jak auto sie uzbroi po zamknieciu... po wyjeciu bezpiecznika 9tki pobor jest narmalny i nie rozladowuje ;( powiedzieli mi w serwisie ze nowy sterownik kolo 2000 :D

ale juz mam plan jak to zrobic :) jak sie uda to napisze... nie wierze tym panelom ktore sa na allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.