Skocz do zawartości

Znalezione na allegro, ebay, itp ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no wlasnie ponoc po to sa windschotty zeby nie zawiewalo z tylu na szyje
  • Odpowiedzi 617
  • Wyświetleń 86,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm to moze źle zapamietalem :D przez zime moglo mi sie pomieszac :D no na wiosne sie przyjze :D

tymczasem bede musial dziurke jakos zalatac :D pewnie znaczek bmw lub cos przykleje tam :D

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Opublikowano
kiedys bylo o tym na TVN Turbo :lol: Podobno winszuja sobie za to 600 zl za szt z tego co pamietam :duh:
Opublikowano
440zl komplet wiec 220 za strone ;)
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano
oooo, to cena znacznie spadla. Trzeba bedzie pomyslec :lol:
Opublikowano

Tak tylko w z3 ramka na przednim zderzaku musi być wygięta :roll:

 

Fotele + boczki od coupety:

http://www.allegro.pl/item943635603_fotele_do_bmw_z3_coupe.html

http://www.allegro.pl/item943635576_boczki_drzwi_do_bmw_z3_stan_bdb.html

 

Kup teraz: razem 850zł :!: Cena bardzo dobra :norty: kto bierze?

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Opublikowano

Emek bardzo sluszna uwaga!! Zupelnie o tym nie pomyslalem :duh:

 

A co do foteli to ja jednak zostaje przy czerownej skorze :cool2:

Opublikowano
widac ze nie tylko siedzenia ale i boczki drzwi. Faktycznie jakos dziwnie to wyglada. Ja jak szukalem swojej to natknalem sie gdzies na zetke co miala zamiast elektrycznych szyb korby :duh: jakos nie wyobrazam sobie otwierac dach a pozniej latac w kolo auta i korbami krecic...
Opublikowano
I przód miała zmasakrowany. Zapomnieli założyć osłony pod silnikiem.
Opublikowano
ja mam problem z szybami. teraz juz prawie wogole sie nie otwieraja tak wolno to idzie... :/
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Opublikowano

ta niebieska ma welur, mysle ze takie tapicerki zamawialy osoby ktore po prostu nie lubia skory ...

 

Dostepne kolory i typy tapicerek w z3:

 

http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_interior.htm

 

Shame jest fajny ... :lol: :

 

http://users.belgacom.net/bmw_z3_gallery/interiors/interior_shame.jpg

 

Obstawiam 300k+ km przelotu i kierownika 150kg+ .. :mrgreen: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano
Batim, zdejmij boczki i nasmaruj prowadnice, tez tak mialem i pomoglo - czeste w zZz
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano
Ten zestaw kolorów nadwozia nie dla mnie.
Opublikowano
ja pierd.... nie no ... nie mam słów :( dlaczego Bóg sprawia ze pojawiaja sie na tym świecie takie mózgi ?? :(
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Opublikowano
ten samochod byl juz na allegro tez byl 2 kolorowy ale w miejscu gdzie teraz jest ten zielony byl wczesniej granatowy kolor (nawiazywal do wnetrza) . Nie czaje polityki sprzedawcy, szczegolnie ze auto kupione na handel ..
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano
prostak... tyle na ten temat
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Cena super, auto też nienajgorsze.
Opublikowano
2.8 z full wyposażeniem sportowe fotele i deska w skórze za 19.900 :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11827821

 

Chyba komus kompletnie nie zalezy na cenie i chce sie szybko pozbyc "problemu" takiego jak stare auto.

 

Na oko to bylo z dachem jest cos nie tak bo ma "garb" na srodku, no i lewy blotnik do malowania.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
2.8 z full wyposażeniem sportowe fotele i deska w skórze za 19.900 :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11827821

 

Chyba komus kompletnie nie zalezy na cenie i chce sie szybko pozbyc "problemu" takiego jak stare auto.

 

Na oko to bylo z dachem jest cos nie tak bo ma "garb" na srodku, no i lewy blotnik do malowania.

 

Chyba, że jest w tym aucie tzw. "knyf" :mrgreen: w stylu zajechany motor.

Opublikowano

do tego palaki, windschott cena faktycznie niska... Sam jestem ciekaw co w nim tak naprawde siedzi.

Houek wg mnie zajechany silnik to w ogole zaden problem. Goly silnik kupujesz za 2 000 pln, wsadzasz i latasz.

Cena auta plus silnik plus wymiana to itak znacznie taniej niz powinno kosztowac auto w tym roczniku z takim motorem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.