Skocz do zawartości

Znalezione na allegro, ebay, itp ...


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy raz widzę taką osłonę na dach i wg mnie wygląda tragicznie. :)

Tak to wygląda u mnie:

http://img208.imageshack.us/img208/2236/z34l.jpg

 

Ogólnie niezbyt wygodne rozwiązanie z tą osłoną. Praktycznie cały czas jeżdżę z otwartym dachem, zazwyczaj robię krótkie trasy i często jej po prostu nie zakładam.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

houek te felgi faktycznie swietnie wygladaja na z3 no i chyba musisz wziac pod uwage ze kupujac felgi wieksze niz 17" czeka cie prostowanko conajmniej raz w roku

 

Nie przesadzajmy ! Jak ktos jezdzi uwaznie , omija dziury i nie smiga ogniem po nierownych drogach to i 19' nie bedzie prostowal nigdy a juz napewno nie raz na sezon . Szczegolnie jesli to beda felgi klasy BBSow .

 

Emek mi pisal ze z tylu z3 1.9 ma taki sam rozstaw jak z3m wiec felgi od z3M beda tylne tylko wygladaly dobrze w z3 4 cyl z blotnikami tylnymi od 2.8 lub M (troche zamotane ale podobno tak to wyglada) . W z3 R6 non M tylne felgi z M beda wystawac.

 

Czy te felgi nie sa cudowne ..

 

http://carview-img02.bmcdn.jp/carlife/images/UserCarPat/967158/p1.jpg

 

http://www.zvolution.com/Z3Faq/wheels/images/BBS_CH_z3roadster.jpg

 

BTW ale patent na migacze ...chyba z Z4 ale troche nie pasuja :mrgreen: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Piotres

Są cudowne! Wyglad wygladem, ale raczej nie zaryzykuje ich zakupu z wielu powodów związanych z prowadzeniem, komfortem, omijaniem dziur i prostowaniem :) Może inaczej: jakbym mógł je przymierzyć, przejechać się i ocenić jak na tym się jeździ to co innego, w ciemno się boję :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy jest jakas strona do allegro/ebaya ktora by wyszukiwala codziennie wsrod nowych aukcji te ktore w tytule zawieraja dane slowo ?? :roll:
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ktos bylby zainteresowany impregnatem do dachow caramby ? Bo namierzylem na allegro czlowieka ktory to ma sprowadzic, koszt bedzie 30-35zl/szt.
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotres Carambe to i ja wezme bo bylem z niego bardzo zadowolony. Ostatnio mialem sonaxa i niestety mnie nie przekonal

A z innej beczki:

Czy ktos z was robi zakupy przez ebay i moglby mi pomoc w skontaktowaniu sie ze sprzedajacym oraz w ewentualnym zakupie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was robi zakupy przez ebay i moglby mi pomoc w skontaktowaniu sie ze sprzedajacym oraz w ewentualnym zakupie??

 

Kupuje na eBay'u i znajomosc jezykow jest zbyteczna :) ... płacę z paypall i przesyłka w zależności od nadawcy jest albo wciągu kilku dni, np. DE lub kilkunastu dni np. USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz?? Przez poprzedni rok używałem płynu BMW, koszt zakupu 95 pln starcza na dwa użycia ... a to jest w spray'u??

 

 

Tak jest w sprayu . Mialem carambe i praktycznie bez zastrzezen, mialem tez ten zolty spray do namiotow ktory kupuje duzo osob, ale on jakby tuz po uzyciu lekko sie lepil . Zolty spray do namiotow wystarczy na 2 impregnacje (kazdy po dwukrotna aplikacje), a caramba tylko na raz (takze 2 warstwy) .

 

95zl ...chyba lekka przesada. Patrzac po wygladzie butelek to kosmetyki dla BMW robi sonax ....

 

Saron, myslalem na ten sezon o sonxie, moze wkleic link ktory miales i ktory byl kiepski ??

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sonaxa mialem ten http://www.allegro.pl/item919925248_sonax_310100_impregnat_do_kabrio_i_tapicerki_lodz.html Wg mnie nanoszenie go ta gabka to straszna lipa bo raz ze trzeba sie przy tym niezle napracowac to jeszcze nie widac gdzie jest juz zrobione a gdzie nie. Poza tym po naniesieniu preparatu w wygladzie dachu nie ma zadnej roznicy a po carambie pamietam ze dach wygladal lepiej. Jesli chodzi o wydajnosc to starczy go na dwa razy. Uwazam ze aerozol jest lepszy. Wystarczy wymyc dach, okleic szyby i lakier i jazda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.