Skocz do zawartości

śmierdzi benzyną w aucie


RoccoSTi

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pewien problem z moja E32 730i ponieważ nie wiem dlaczego po odpaleniu nie ważne czy na gazie czy na benzynie śmierdzi mi w środku benzyną aż a nosie drapie xD i to powiem wam ze dość intensywnie śmierdzi i nie mam pomysłu od czego to może być :) jak wiecie to pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską na podszybiu - na wprost kierowcy - obok zbiorniczka wyrównawczego. Sprawdź przewód paliwowy i jego szczelność. Może ze starości puszcza i chlapie tam co nieco na listwy lub w pobliżu krateczek.

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską na podszybiu - na wprost kierowcy - obok zbiorniczka wyrównawczego. Sprawdź przewód paliwowy i jego szczelność. Może ze starości puszcza i chlapie tam co nieco na listwy lub w pobliżu krateczek.

 

Witam.

Dokładnie w tym miejscy ja miałem przeciek - przewody gumowe stwardniały - wymieniłem wszystkie przewody paliwowe na nowe , bo z oparami benzynki niema co żartować .

Pozdrawiam Kanap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy to bylo cos gorszego :) zobaczylem na listwe z wtryskami i na szustym wtrysku oring ktory wchodzi do listwy przepuszczal i benzyna po prostu leciala ciurkiem tamtedy wyciagnelem listwe i okazalo sie ze te gumki sa twarde jak kamienie i ten co lał byl uszkodzony w sensie ze sciety lekko (pewnie jak ktos to juz robil to nie pracował dokladnie ale mniejsza o to) postanowilem wymienic wszystkie i te co ida do glowicy i te co wchodza do listwy .bo stwierdzilem ze jak juz robic to dokladnie i zamowilem sobie w serwisie 12 sztuk (kaplet) i powiem wam panowie ze koszt mnie wyniosl 120zł wiec nie tak zle a mam wszystkie nowe i pewne bo z serwisu :) dzieki za pomoc pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem wam panowie ze nie chodzila przez to na jeden cylinder bo za mala dawke paliwa dostawal:) tylko sie ciesze ze sie to nie zapalilo bo naprawde bylo wszystko zalane. a co najlepsze to jezdzilem z tym kilka ladnych dni i spalanie wyszlo mi okolo 30l na 100km wiec bylo lekkie zdziwienie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.