Skocz do zawartości

www.bmw-challenge.pl


macfig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Chciałbym Was zainteresować cyklem BMW-Challenge który od tego roku jest dostępny dla każdego posiadacza BMW. Ruszyły zgłoszenia do cyklu.

 

Jeśli planujecie występy w conajmniej 2 rundach BMW-Challenge w 2010r. to zachęcam do zgłoszenia się do końca stycznia. W zamian za wpisowe (100zł) do cyklu otrzymacie indywidualnie robioną i niepowtarzalną koszulke cyklu ze swoim pseudo lub imieniem czy nazwiskiem. Koszulki rozdajemy tylko osobą, które zgłoszą się w styczniu. Zgłoszenie do cyklu, dane do przelewu oraz miejsce do wpisania danych na koszulke oraz jej rozmiaru znajdują się na www.bmw-challenge.pl

 

Od tego roku każdy posiadacz bmw znajdzie swoje miejsce w naszym cyklu.

 

Uruchomiliśmy klasy:

- Open - dowolne BMW z silnikiem BMW oprócz cabrio bez dodatkowych ograniczeń

- Sport - auto pucharowe (e30,e36 do 150KM w serii) na slickach markguma

- Hobby - auto pucharowe (e30,e36 do 150KM w serii) na taniej oponie markuma (88-99zł za sztuke)

 

Zapraszam i pozdrawiam

 

Więcej info na:

www.bmw-challenge.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Feda w końcu będziesz się mógł ze mną zmierzyć to jest ten cykl zawodów do których Cię namawiałem. Co prawda będziemy jechać w różnych klasach ale zabawa będzie przednia.

Jeżeli chodzi o nawierzchnie to są przeważnie jakieś tory lub lotniska więc dla Ciebie będzie bajka.

No i bym zapomniał- poziom umiejętności zawodników to "pierwsza liga".

Mam nadzieję że wystartujesz :norty: .

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Może się skuszę na którąś rundę :D. Igor, w klasie open na jakich oponach można jeździć? Mogę mieć własne gumy (dowolna marka)?

 

A jeśli chcesz się pościgać (ale wydaje mi się to niemiarodajne z uwagi na różną moc naszych samochodów) to równie dobrze możemy powalczyć w Kielcach :D.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Igor, o co chodzi z tą rywalizacją zespołową (dwóch kierowców - jeden samochód czy dwóch kierowców dwa samochody)? Moglibyśmy wystartować w Team BMW Klub Polska :norty:. Chyba się zaszczepiłem hehehe...

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie OPEN jedynym warunkiem jest to żeby silnik i karoseria była BMW. Cała reszta jest wedle uznania dotyczy też opon.

Jeżeli chodzi o zespoły to niestety należę już do zespołu "rajdowyciechanów" i według regulaminu do końca sezonu nie mogę być w innym.

Jeszcze raz zapraszam do rywalizacji. Zobaczysz że imprezy bmw-challenge są organizowane (a przynajmniej były) na wysokim poziomie, a przy okazji za niewielkie pieniądze można się ujeździć do "bólu".

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Tutaj masz regulaminy http://www.bmw-challenge.pl/?page_id=11

Wszystko jest w nich opisane, a największą wiedzą na temat tych zawodów z obecnych na tym forum ma chyba Igor i Pasikonik.

Edytowane przez Feda

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale mam łyse zimówki :) ostatnio jak byłem w ułężu ruszałem z pychu, co prawda nie zakopałem się ani razu (znaczy raz Fitnes pomógł mi wyjechać skutecznie z zaspy ) i zabawa była przednia, Myślę że jakoś druga połowa lutego początek marca wracam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.