Skocz do zawartości

Brock B1 17" w e30


piotrpolak4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie dla osób, które juz takie coś kąbinowały. Kupiłem czerwone spręzyny H&R 40/40, kupiłem okazyjnie również 17 calowe felgi Borbet B1. Tylna felga ma szerokość 10", przednia chyba 8,5". Zdaje sobie sprawe z tego, że będą wystawały ( przynajmniej tylna) poza obrys auta, ale to jest do zrobienia delikatnie poszeżając nadkole. Pytanie brzmi, czy przy tylnych oponach 235/45/17 w ogole ruszy z miejsca ( chodzi o to czy bedzie obcieralo). Z przodu chce opony 205. Prosze o nie komentowanie tematu w stylu "wiejski tuning" czy cos w tym stylu, poniewaz auto ma juz zakupiony org. M-Technic II. Ja bardzo zwracam uwage na wygląd auta, a to nie moje pierwsze BMW i nie pierwsza e30. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I wieksze walce widziałem w e30 z tyłu. wszystko zależy od odsadzenia felgi. Może i bedzie wyglądać ale z silniczkiem m40 to raczej nie pojedzie, no chyba ze zamierzasz wymienić silnik na coś wiekszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam, ale dopiero w wakacje 2010r. Swap z 7-er 3,5 litra w manualu. Możliwe, że to za ciężki silnik, ale czy to ie o to chodzi żeby pozamiatać troszke tyłem. :8) Takim autkem, to największa przyjemność. Po to kupujemy e30 zeby sie nimi cieszyć, bo najfajniejsze jest w e30 to co sie odoba każdemu z nas z osobna. Jeden lubi pełen oryginal, a drugi (JA), lubi jak autko jest jedne, jedyne w swoim rodzaju. Ps dzisiaj kupilem i wstawiłem SPORTSITZE RECARO :) Linia auta mnie powala. Ciągle prosze o odpowiedz na pytanie czy taki zestaw sie zmiesci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjęcie dostałem(1 zdjęcie). To identyczne felgi jakie mam ja i oryginalne zawieszenie. Teraz co z tym sie stanie 4cm niżej :?: Wyciągał ktoś juz nadkola? Chcę zrobić coś w tym stylu(2 zdjęcie). Nie wiem jak Wam, ale mi to odpowiada. Co na takie ingerencje w nadwozie mówi LAPD

 

http://img191.imageshack.us/img191/6061/20091227241.jpg

 

http://img63.imageshack.us/img63/2295/68256037.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak operacja przebiega tak jak na zdjeciu dwa to efekt może być fajny (chodz te tony szpachli i wlukna to mnie przeraża). przy wyciąganiu nadkoli trzeba pomysleć o przerobieniu zderzaków i progów by wszystko miało ręce i nogi. Jak wyciągniesz tylko nadkola z zderzaki zostaną i to bedzie wyglądało śmiesznie. Tak jak na zdjęciu, nadkola, zderzak i ten element pod zderzakiem jak równiesz progi. Tak by auto wygladało jak by z fabryki wyjechał. Inaczej bedzie wiocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.