Skocz do zawartości

320d irytujące wyświetlanie temperatury


Baranek74

Rekomendowane odpowiedzi

przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego problemu.

 

Generalnie w BC na cyferblacie mam ustawiony zegarek. Temperaturę zewnątrz; spalanie dystans itd pokazuje wyświetlacz od małej nawi.

Od momentu jak zaczęły się spadki temperatury z uporem maniaka zawsze na cyferblacie w BC wywala temperaturę.

Dla mnie wystarczające jest że po odpaleniu piknie dźwiękiem przez moment pokaże tmp i koniec.

Natomiast namolnie wyświetlanie tmp i przełączanie na zegarek mnie irytuje.

 

Istnieje jakaś możliwość takiego ustawienia BC aby zawsze był wyświetlany zegarek?

A jeśli już musi tam pokazać temperaturę żeby po paru sekundach bez klikania w manetkę sam wskoczył zegarek?

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego problemu.

 

Generalnie w BC na cyferblacie mam ustawiony zegarek. Temperaturę zewnątrz; spalanie dystans itd pokazuje wyświetlacz od małej nawi.

Od momentu jak zaczęły się spadki temperatury z uporem maniaka zawsze na cyferblacie w BC wywala temperaturę.

Dla mnie wystarczające jest że po odpaleniu piknie dźwiękiem przez moment pokaże tmp i koniec.

Natomiast namolnie wyświetlanie tmp i przełączanie na zegarek mnie irytuje.

 

Istnieje jakaś możliwość takiego ustawienia BC aby zawsze był wyświetlany zegarek?

A jeśli już musi tam pokazać temperaturę żeby po paru sekundach bez klikania w manetkę sam wskoczył zegarek?

 

 

Doszedłeś jak to zrobić??.

Też chce to zmienić.

Szukałem w ncs ale nie znalazłem, zgodnie z tym co piszą w pdf Car Key Memory Configuration Information fabrycznie powinno to być aktywne a u nas jest nieaktywne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek chwilowo się nie bawiłem niedługo mam urlop powinienem sie zabrać za to. Obym czegoś nei powywijał więcej nich chce :D

 

ale czy naprawdę warto zawracać sobie tym d(...)pe hehe :wink:

 

Wiesz różni ludzie mają różne usposobienia; upodobania i podejście.

Mnie irytuje to kogoś innego że nie ma ksenonów jeszcze inny że jeździ na żenujących 16'' felgach itd itp. Kto co lubi :norty:

Jeśli jest możliwość wyłączenia tego to z niej skorzystam inaczej bym to olał.

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.