Skocz do zawartości

kolektor wydechowy e34 525i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem coś takiego na allegro

 

http://allegro.pl/item872122059_kolektor_wydechowy_bmw_e34_520i_525i_24v_hpt_pl.html

 

oryginał wygląda mnij więcej tak

 

http://allegro.pl/item865663253_bmw_e34_525_2_5_94r_kolektor_wydechowy.html

 

i teraz kwestia czy faktycznie ten nowy za ponad 700 zł da jakiś odczuwalny efekt i czy ktoś go już montował?

Nie chce aby moja BUNIA miała basowy dźwięk, nie chce teoretyzować co mi to da. Mam katalizator w mojej betce i nie chcę strumienicy.

Co wy na to chłopaki?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Sam kolektor nie zmieni dzwięku ani mocy auta.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
Chyba że zamontuje BARANY :evil:
Opublikowano
  • Autor
to czyli montaż takiego kolektora nie wpłynie na osiągi?
Opublikowano
  • Autor
chciałbym lekko stuningować auto niekoniecznie tanio, ale żeby nie zakaciło mi silnika i żeby nie było to jakieś patenciarstwo.
Opublikowano
Tuning trzeba dobrze przemyslec i zawsze naprzod zastanawiajac sie nad kolektorem trzeba wiedziec co planuje sie dalej :wink: do M50B25 polecam barany z M3 a potem wolny wydech z kwasowki 3" zakonczony tlumikiem sportowym

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano

Jeśli jesteś zainteresowany małą przeróbką układu wydechowego to pośiadam barany od e30 2.5 to by było już coś nastepnie montaż srodkowego od eMki tylko zostaw katy chyba że masz wypalone a jak są wypalone to dwie przylotówki zamiast nich .

 

Pozdrawiam

Opublikowano
Barany +kwasówka fajnie brzmi. jednak trzeba to przemyslec, moim zdaniem taka modyfikacja wydechu bez zmiany chipa i dolotu niema sensu .raczej mogło by to jechac lepiej po takich bajerach .. ale uwazam ze fabryka robi swietne wydechy ponad czasowe wrecz i pieknie brzmiace...chcesz miec głosniej to załuz sobie rure od M-ki a nie jakies rury z allegro... inzynierowie przemysleli wydech w bmw nawed bardzo dlatego trudno o dobrze zchipowane bmw... widze ze jeszcze troche lubisz ta marke bo masz katy i nie wywalasz ic z auta za to plus duzy dla ciebie :cool2:
Opublikowano
Swiete słowa :!:
Opublikowano
  • Autor
Wywalenie katalizatora daje wg mnie tylko huk i spaliny a nie moc. Komuś sie lekko moment przesunie na niższe obroty, super tuning :mad2: Ten kolektor wydechowy od M3 faktycznie to niezły pomysł tylko czy odpowiedni będzie od M3 3.2l? Ktoś coś wpsomniał o kolektorze dolotowym... Jakieś propozycje? Ktoś próbował jakoś z tym od M3? Mam zamiar dopasować barany on M3, coś pomyśleć o dolocie i zchipować betke. Najchętniej bym sie wybrał na hamownie i takie chipowanie tylko do mojej betki a nie chip z allegro. Szukam tylko tego dolotu. Może ktoś wykonywał taką przeróbke i ma jakieś foty...
Opublikowano
Wywalenie katalizatora daje wg mnie tylko huk i spaliny a nie moc. Komuś sie lekko moment przesunie na niższe obroty, super tuning :mad2: Ten kolektor wydechowy od M3 faktycznie to niezły pomysł tylko czy odpowiedni będzie od M3 3.2l? Ktoś coś wpsomniał o kolektorze dolotowym... Jakieś propozycje? Ktoś próbował jakoś z tym od M3? Mam zamiar dopasować barany on M3, coś pomyśleć o dolocie i zchipować betke. Najchętniej bym sie wybrał na hamownie i takie chipowanie tylko do mojej betki a nie chip z allegro. Szukam tylko tego dolotu. Może ktoś wykonywał taką przeróbke i ma jakieś foty...

 

 

 

 

Kolego takie pytania nie na tym forum raczej.... ogułem te forum gromadzi fanów marki, nie zmieniaczy marki

Opublikowano
Jeśli interesuje cie kolego to pośiadam do 2.5 kolektory[barany] HARCZA chyba tak to śie pisze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.