Skocz do zawartości

BMW Welt


s2power

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was byl juz w tym miejscu? Jak wyglada sprawa zwiedzania linii produkcyjnej bez wczesniejszej rezerwacji? Tylko prosze nie podawajcei linkow do stron BMW a swoje wlasne doswiadczenia.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku BMW Welt odwiedził nasz klubowy kolega. Z fotek wygląda, że musi być bosko ;) Niestety relacja w części klubowej. W tym roku jest oficjalny wyjazd BMW Klub Polska do BMW Welt w dniu 3 września 2010. Z obecnie posiadanych informacji wynika, że należy rezerwować zwiedzanie fabryki (dla grup) z min. 6 miesięcznym wyprzedzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla grup tak. Natomiast nie wiem jak to jest z indywidualnymi wycieczkami, w koncu codziennie ludzie odwiedzaja muzeum.

Jesli bede we wrzesniu w kraju to chetnie bym sie dolaczyl. Czy planujecie tez odwiedzic konkurencje w Audi, jest tak blisko i polecam. Tam jest bardzo Ok i nie trzeba rezerwowac wycieczki do fabryki. Do Porsche i Merca jest tez jakies 2 godzinki max. Jak sie uda to w przyszlym tygodniu robie taki "trip" przez 5 muzeow ipare fajnych miast po drodze. Jak wszystko wypali to bedzie spora fotorelacja oczywiscie.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem tam juz ze trzy razy z racji ze mam rodzinke w Monachium. Wiec sprawa wyglada tak ze nie rezerwowalem zwiedzania fabryki tylko kupilem bilet na nastepny dzien i podczepilem sie pod wycieczke Amerykanow (mozna wybrac jezyk w ktory mowi przewodnik, do wyboru angielski i niemiecki). Oczywiscie wejscie do BMW Welt jest darmowe i niema z tym problemowow zadnych. Polecam serdecznie wizyte w muzeum bo warto poswiecic pare godzinek na zwiedzanie. Muzeum jest bardzo ciekawe i niezywkle multimedialne. Jak masz jakies pytania to pisz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam ,właśnie się umówiłem telefonicznie na zwiedzanie lini montażowej " Trójki " na dzień 05.07.2012 ,nie jadę żadną grupą zorganizowaną stąd być może nie było z terminem problemu,dodam tylko że termin wybrałem sobie sam,ponieważ na początku lipca rozpoczynam urlopowanie :) .Miła Pani która odebrała telefon poinformowała mnie,że czas zwiedzania to 2,5h ,tego dnia planuje jeszcze odwiedzić Muzeum BMW .

Ma ktoś z was dokładny namiar GPS na fabrykę oraz Muzeum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary na tą miła Panią :-)

Ja też bym się chętnie wybrał na zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.