Skocz do zawartości

centralny zamek- sterownie + czy - ???


kiffe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Impuls sterowany jest + :) a tak przyokazji sie przylacze ;p wie ktos moze ile kosztuje podlaczenie samego sterownika do centralki zeby otwierac z pilota u elektryka???? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączenie samej centralki do sterownika jest banalne bo to tylko dwa przewody z tym że trzeba wiedzieć do których je podłączyć . Koszt u elektryka od 30 do 50zł .

Zalezy gdzie stroeniki zamka maja minimum 6 kabli plus, masa, lewy kierukowskaz, prawy kierunkowskaz, Sygnal otwierania, syganl zamykania, Koszt u elektryka to ok 100 zl chyba ze od niego bierzesz sterownik do zamka

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa bo nie wszystkie centralki sa takie same.W lewej kostce znajdziesz sygnały. Najlepszym sposobem jest wpinać się w każdy pin poprzez żarówkę.Jeden kabel do plusa a drugi przez żarówkę do wybranego pinu pustego rzecz jasna. Znajdziesz na pewno.Sprawdź piny jeszcze 7,14 bo niektóre tam właśnie są podpięte
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca.Ja też podpinałem i w moim wypadku okazło sie inaczej,ale nie pamiętam już pinów. Tak jak ci napisałem. Weź żaróweczke i podepnij pod plus.Załatw sobie jakąś kostke z kablami najlepiej z takimi samymi pinami.Wepnij kable we wszystkie puste piny i po kolei łącz z przewodem z żarówką.Jak trafisz na "-" to się po prostu zaświeci żarówka .Wierz mi że trafisz na to co szukasz :cool2:
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podawać plusa przez żarówkę to pomoże ci znaleść zamykanie i otwieranie. Potrzebna będzie oprawka z żarówką i przewodami i szpilka lub igła . Jeden przewód podłączasz gdzieś do plusa drugi posłuży do sprawdzania .Wbijasz się igłą w przewód i sprawdzaszJak traisz na minusa to żarówka zaświeci traisz na plusa to nic się nie dzieje . Jeśli trafisz na odpowiedni przewód to albo zamknie albo otworzy . Żarówka jest po to aby nie spowodować zwarcia tylko podać impuls plusa . Ja tak robiłem z kumplem w jego bawarce i się powiodło. Powodzonka życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e widze ze duzo magikow jest na forum hehe

wiele przyjezdza do mnie osob bo zaczelo robic samemu i teraz nie wie co sie dzieje pogratulowac rozumu.

pierwsza sprawa kazdy kupuje sterownik zeby miec pilota za 60-100 zl a to jest szajs i tyle powiem.

2 sprawa te scyzoryki co sa w kaplecie to lipa ze szok zywot takiego scyzoryka to 3-6 miesiecy i sie biedak wylamie.

ja biore za zamontowanie sterownika jezeli byl juz pilot to 30 zł

za zamontowanie sterownika +pilot 100 a zeby gosciowi kieruneczki migaly to + 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.