Skocz do zawartości

Jak uchronić listwy przed kradzieżą


WujekDobraRada

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz max. nerwy - z mojej e34 ktoś najpierw ukradł listwy w czterech drzwi a przedwczoraj listwy z przednich błotników. Jak to zabezpieczyć żeby nie kradli bo już ręce opadają. Jak miałem E30 szczytem przegięcia była kradzież przednich lamp !!!! Podejrzewam że jest to ta sama osoba. :evil:

Macie jakieś pomysły ??

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka sposobow - ale zaden nie jest bez wad !

 

1- znalesc tego co kradnie i tak mu ...... zeby juz nie mial czyn odkrecac listw - ale jak to jakis cwaniak to moze w odwecie specjalnie zdewastowac samochod :duh:

2-sciagnac wszystkie listwy - ale wtedy samochod wygladaj jak ze zlomu..

3-przykrecic listwy tak zeby sie ich nie dalo odkrecic- ale jak ktos bedzie upierdliwy to bedzie podwazal listwy - i dodatkowo zniszczy drzwi/blotniki itp....

 

dodam ze mam kolege ktoremu kradli pod blokiem ciagle radio - wiec postanoil ze ze bedzie je zabieral do domu.... ale zlodzieje i tak wybili szybe, bo mysleli ze radio jest w srodku...... wiec napisal na kartce - ' w samochodzie nie ma radia ' ...... gdy rano przyszedl - mial wybita szybe - a na kartce złodziej dopisal - ' w samochodzie nie ma radia .... I SZYBY TEŻ...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi do głowy pomysł - że wyciągnę spinki - i zamiast listw - przykleje czarną matową taśmę o szerokości takiej jak listwy - i będą przynajmniej imitować że są :roll:

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja warta zachodu- sylikon czarny i na to przykleić. Ale ja garażuję swoje auto!! Jeśli TY trzymasz je non stop na dworze to nie ma szansy na zabezpieczenie. Jak Ty zabezpieczysz to ZŁODZIEJ i tak na złość zrobi krzywdę Twemu autu- bodajże na złość. To smutne, w naszym kraju jak nie ukradną to zrobią szkodę z nawiązką w innym temacie. TO SMUTNE !!! Trzymaj się i myśl o garażu :8)
Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.