Skocz do zawartości

SuperOes Kielce 2010


Feda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Zrobili jedną próbę, połączyli karting z odcinkiem leśnym, ogólnie spoko. Przejazdów miało być trzy, ale jeden odwołali z powodu braku czasu. Trasa cała zaśnieżona i oblodzona (wyślizgane przez 4x4). Błąd w pierwszym przejeździe pozbawił mnie dobrej lokaty (pucharu). W drugim przejeździe zaatakowałem z dobrym skutkiem (2 miejsce ale o 10 s wolniej od pierwszego przejazdu).

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

A więc w dniu wczorajszym odbyła się II eliminacja SuperOes. Moje wyniki wyglądają następująco.

W pierwszym przejeździe zająłem 6 miejsce w klasie, w drugim 3 miejsce w klasie, w trzecim 4 miejsce w klasie.

Zawody ukończyłem na 5 miejscu w klasie i 28 w generalce. Obrót w trzecim przejeździe przed samą metą kosztował mnie prawdopodobnie osiągnięcie lepszego rezultatu, oraz pucharu :duh:.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

27.03.2010 odbyła się III eliminacja SuperOes w Kielcach.

Miejsca które udało mi się wywalczyć to: 6 w klasie V i 37 w generalce :roll:.

 

Filmik ze zmagań:

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Na oponach deszczowych pierwszy przejazd zrobiłem tylko że tak grzałem wcześniej że wygrzałem do nitek :duh: . Nie wysiadłem z samochodu i nie sprawdziłem tylko odrazu na linię startu, pierwszy zakręt i było upssss... :roll:. Tył w ogóle nie trzymał :(.

 

Andrzej, na średniej twardości sliku pojeżdzę trochę w Ułężu, czy raczej zaraz się skończą? Pytam bo masz większe doświadczenie w tym temacie. Muszę potrenować bo 24.04 kolejna runda SuperOes.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Rafal to zalezy ile napompujesz. Ja jezdzilem na twardym slicku to przy cisnieniu 2.1-2.2 przed startem to mozna bylo jezdzic i jezdzic, poem na zimno pompowalem 1.8 to znaczni elepiej trzymaly ale przod wystarczyl na 1 dzien :) To bylo w lecie przy temperaturze ok. 30C .Tak swoja droga mam prawie nowe DUNLOPY 17", kupilem w zimie a teraz sprzedalem samochod jak jestes zainteresowany to na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Oczywiscie w pewnych granicach, jak napompjesz za duzo to szygko skonczy sie srodek. Przy masie twojego samochodu to takie 2.1 na zimno spowoduje, ze opona nie bedzie sie za bardzo niszczyla ale tez przyczepnosc bedzie mniejsza, cos za cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.