Skocz do zawartości

E91 Lekkie drgania sprzęgła po wciśnięciu ok 1 cm


madejki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie posiadam samochód bmw e91 z 2006 przebieg 190.000 jezdzony tylko w niemczech ( przebieg sprawdzony w ASO) , przy wciśnieciu sprzegła czuje lekkie drgania, jeżeli wcisnę sprzegło do oporu drgania ustają. Przeczytałem trochę na forum o dwumasie problem w tym że oprócz tego iż lekko drży mi sprzęgło nie mam żadnych innych objaw typu stuki, hałas czy też drżenie silnika zarówno przy gaszeniu jak również przy normalnej pracy. Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy za odpowiedzi. Mam nadzieje że jest tak jak piszecie ja do tej pory jeździłem diselami w audi a4 b6/b7 oraz toyota avensis i niestety w tamtych samochodach tego nie odczuwałem.Wy również to odczuwacie przy wciskaniu sprzęgła w pełnym zakresie czy tylko przy wciśnieciu około 1 cm i przytrzymaniu. Zauważyłem również że pedał sprzęgła jest lekko poluzowany ( goni lekko w prawo i w lewo) macie również coś takiego czy ja mam coś poluzowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pedał chodzi normalnie a te minimalne wibracje czuć pod noga właśnie tylko kiedy lekko sie położy noge na pedale, po wciśnięciu już nie jest to wyczuwalne

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oczywiście to co w poniższym linku nie musi dotyczyć autora wątku ale daję to tutaj żeby nie było że tak całkiem od czapy odpowiedziałem

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=93091&hilit=ko%C5%82o+pasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.