Skocz do zawartości

[e90] wejscie aux in - brak opcji


trax84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

ostatnio kupilem E90 z końca 2005 roku i w podłokietniku znalazłem wejście aux in, po podłączeni zestawu mp3 nie odtwarza dźwięku w radiu Visteon BMW business nie ma opcji zmiany na aux tylko CD badz tuner. z tyłu kostka jest podpięta pod radio i przejscie dźwięku jest.

może ktoś miał podobny przypadek?

doradźcie jak sobie z tym poradzic aby w radiu przełączyc na opcje aux in

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam posiadam Radio Business CD z roku 2007 Samochód BMW 320d E90. Po podłączeniu urządzenia do AUX muzyka jest tylko w przednich prawych drzwiach. Co może być przyczyną. Wszelkie próby ustawień nic nie dają. Na radio i cd wszystko jest ok.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
mam problem w autku mianowicie na komputerze wyskakuje bląd sądy lambdy ( nie pracuje) choć ma grzanie i odpowiednie wartości napięcia a nie rusza stoi na wzbogaconej dawce i sie dusi ok 2.5 tys obrotów . przepływomierze wymieniałem ze 3 razy i jest tylko delikatna poprawa . czy moze być przyczyna czujnik temperatury zasysanego powietrza ?? wymienić następna przepływkę??( bo chyba tam się on znajduje ) a może macie inne pomysły . na mechaników wydałem już 300zł i nie ma efektu więc radze się madrzejszych ludzi . pomocy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
mam problem w autku mianowicie na komputerze wyskakuje bląd sądy lambdy ( nie pracuje) choć ma grzanie i odpowiednie wartości napięcia a nie rusza stoi na wzbogaconej dawce i sie dusi ok 2.5 tys obrotów . przepływomierze wymieniałem ze 3 razy i jest tylko delikatna poprawa . czy moze być przyczyna czujnik temperatury zasysanego powietrza ?? wymienić następna przepływkę??( bo chyba tam się on znajduje ) a może macie inne pomysły . na mechaników wydałem już 300zł i nie ma efektu więc radze się madrzejszych ludzi . pomocy !!!

Jak Twój post się ma do postu autora ?? Piszesz gdzie popadnie czy masz problemy z czytaniem w języku polskim ?

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.