Skocz do zawartości

czy to elektrozawory???


studentgrzes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam pytanko, było kilka razy o tym ale dla pewności bo akurat takiego przypadku nie znalazłem. A mianowicie od strony kierowcy wieje mi tylko zimnym powietrzem w kazdym mozliwym ustawieniu, od pasażera jest ok. Czy to wina elektrozaworów czy szukac przyczyny np. w panelu klimy? Idzie mrozik dośc powazny to trzeba rozwiązac ten problem he he. Z góry dzięki za pomoc

P.S. podmieniłem panel klimatyzacji i jest to samo, ale zauwarzyłem ze na nogi wieje mi cieple powietrze wiec moze klapka od ciepolego powietrza na górne nawiewy padła???

raz sprobujesz mocy i już nie chcesz przestać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w warsztacie i niby wszystkie silniczki od klap dzialaja(od strony kierowcy przy nogach sprawdzalismy a jest ich chyba 3 albo 4) Ciegiełko wewnatrz nawiewu na nogi bylo troche poluzowane to poprawilismy, ale efekt taki sam . Czyli mowisz ze silniczek od klapy ciepłego powietrza jest we wnece radia i da sie go ze tak powiem w chałupniczy sposób naprawic??
raz sprobujesz mocy i już nie chcesz przestać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybe tez. ale ciegielko od regulacji tem pracuje to albo mam cos upitolone w srodku albo sam juz nie wiem co to moze byc
Także kolego mamy taki sam problem,tylko u mnie leci zimne po obu stronach i sprawdzałem już wszystko.Pomógł mi dużo kolega z forum Nesti,ale i tak nic nie pomogło.Troche teraz zimno na walczenie z tym ogrzewaniem,ale jak będę miał wolną chwile,to dalej będę coć szukał.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj ogrzewanko :norty: Źle miałem pociągnięte węże do nagrzewnicy :mad2: Zrobiłem małą przeróbke i ogrzewanie działa jak ta lala.Myślę,że jeśli wcześniej miałeś dobre ogrzewanie,to mógł Ci się zawiesić elektrozawór i masz słaby obieg w nagrzewnicy.Proponuje to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre wieści na świeta ogrzewanie dziala he he. Pomoglo wyjecie calości(troche roboty ale sie oplacilo) niby wszystko dzialo ale jakies farfocle było przy klapach nawiewu nie obylo sie bez klejenia kilku klap. wazne jest to ze wszystko smiga ;-)
raz sprobujesz mocy i już nie chcesz przestać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Od strony pasazera caly czas leci cieple powietrze. Wymienialem elektrozawory i nie pomoglo. Kiedys wziolem wtyczke w elektrozaworach spiolem tak ze pokretlem od kierowcy regulowalem obie strony i przez jakis czas bylo dobrze. Teraz znow to samo. Czy moze byc przyczyna silniczek od klapki. Cieple leci ze wszystkich kratek po stronie pasazera. Nawet jak wlacze klimatyzacje to leci skwar.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.