Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe HIGH 2010-1 DVD


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się ją ściągnąć. Mapka w 100% sprawna. Do nagrania obrazu należy użyć UltraISO. Aby nagrać na zwykłej DVD (nie DL) należy wyrzucić wszytkie języki z obrazu oprócz angielskiego. Można pokusić się o dogranie fotoradarów.

U mnie wszystko działa super. :cool2:

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wina mapy czy oprogramowania czytnika ale zauważyłem że czasem podaje takie coć

"za cztery kilometrów skręć w prawo" :D

 

osobiście mi to nie przeszkadza ale głupio się słyszy

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety mapa Polski jest dość uboga, zresztą na pudełku jest zaznaczone, że pokrycie Polski = "Partial Coverage"...

 

Czy są jakieś lepsze mapy Polski do BMW e46 mk4 + wyświetlacz mono ??

 

Jeżeli jedziesz z Gdańska do Krakowa, czy z Krakowa do Berlina to spokojnie dojedziesz, ale jak już zaczynasz krążyć po powiatach dużych miast to jest dramat (Nie chcę nawet myśleć co się stanie jak wyjadę gdzieś dalej w głąb kraju).

 

Dziwi mnie ta sytuacja, ponieważ mapy bazują na Navtequ, a navteq ma idealne pokrycie Polski (sprawdź np: map24.pl) , widocznie BMW nie chce kupić całej mapy Polski od nateq'a obawiając się niskiego zwrotu z inwestycji - przypuszczam, że ilość sprzedaży tego produktu w polskich salonach BMW jest poniżej błędu statystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic z plytka tylko wrzucic do napedu navi i to wszystko gotowe czy cos jeszcze zrobilem tak ale mam wrazenie jak by moja navi nie zmienila sie. Czy musi sie ta plytka jakos zaladowac sie do navi?? prosze o pomoc navi to mk4 tak mi sie wydaje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Mam pytanie odnośnie punktów poi, które można dorzucić do obrazu tej mapy. Na początek wrzuciłem nowy soft od navi(MK4) by mr. Lova(wielkie dzięki działa, tylko polskie znaki coś nie chodzą, nie wiem czemu).

Potem rozbebeszyłem obraz mapy programem ultra iso, wywaliłem języki, następnie dorzuciłem punkty z tego pliku NCCBEUFNM_EU_20090216, które są u kolegi cX3 na chomiku. Wszystko potem znowu sprowadziłem do obrazu i wypaliłem. Mapa chodzi, ale za cholerę nie wiem jak skorzystać z punktów poi, gdzie je aktywować, ewentualnie zaznaczyć w menu, żeby pokazały się na mapie :mad2: . I jeszcze jedna kwestia, może trochę poza tematem, po zmianie softu na wyżej wymieniony dorzucam pliki z punktami poi z pliku podanego powyżej czy może z tego - NCCBEUFNM_EU_20090216_de(również dostępny na chomiku u kolegi cX3)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dokładnie usunąć te języki?

 

Z góry dziękuję

Właśnie programem ultra iso. Otwierasz obraz płyty, w którym masz folder o nazwie TPD, otwierasz go i masz folder o nazwie NCCBEUFNM_EU_20090916, tam masz foldery z językami. Wywalasz co chcesz, następnie zamykasz. Program zapyta czy zapisać zmiany , dajesz tak, podajesz lokalizację zapisu i masz obraz o dobre 2 giga mniejszy(który wchodzi na normalną płytkę DVD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki zmylił mnie program który był na peb.pl

I jeszcze małe pytanie jakiego muszę mieć softa żeby ta nawi chodziła u mnie bo niestety nagrałem i nic :cry:

Pojawia się znaczek startowy i nic nie idzie zrobić a napęd chwile chodzi i gaśnie dopiero po naciśnięciu guzika open zapala się i płyta wychodzi :cry2:

Może ktoś pomoże z góry dziękóję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
witam, mam x3 z 2005 roku, pobralem ta mape usunolem wszystkie jezyki oprocz angielskiego, wsadzam wypalona plytke i jest napisalne ze jest blad wczytania mapy... wyjolem plyte i wsadzilem ponownie i jest napisane prosze czekac... nie wiem co jest nie tak, mam jakas plyte oryginalna z 2005 roku i ona odrazu sie wczytuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam x3 z 2005 roku, pobralem ta mape usunolem wszystkie jezyki oprocz angielskiego, wsadzam wypalona plytke i jest napisalne ze jest blad wczytania mapy... wyjolem plyte i wsadzilem ponownie i jest napisane prosze czekac... nie wiem co jest nie tak, mam jakas plyte oryginalna z 2005 roku i ona odrazu sie wczytuje...

Po pierwsze jaki masz wgrany soft kolego, musisz mieś spolszczony właśnie język angielski w sofcie, żeby zostawić tylko angielski w mapie, druga sprawa jakim programem wypalałeś płytkę i jakiej firmy ona była(uważam, że najlepiej na verbatimie programem ultra iso lub image burn z najniższą prędkością). Ja tak właśnie zrobiłem i wszystko hula. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam x3 z 2005 roku, pobralem ta mape usunolem wszystkie jezyki oprocz angielskiego, wsadzam wypalona plytke i jest napisalne ze jest blad wczytania mapy... wyjolem plyte i wsadzilem ponownie i jest napisane prosze czekac... nie wiem co jest nie tak, mam jakas plyte oryginalna z 2005 roku i ona odrazu sie wczytuje...

Po pierwsze jaki masz wgrany soft kolego, musisz mieś spolszczony właśnie język angielski w sofcie, żeby zostawić tylko angielski w mapie, druga sprawa jakim programem wypalałeś płytkę i jakiej firmy ona była(uważam, że najlepiej na verbatimie programem ultra iso lub image burn z najniższą prędkością). Ja tak właśnie zrobiłem i wszystko hula. Pozdrawiam.

 

 

aha czyli konieczne jest na początek spolszczenie całej nawigacji(bo mam po angielsku)?? płytę wypaliłem ultra iso (prędkość x2) , na płycie hawk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć sploszczonej navi, jeżeli w sofcie jest język angielski, to wystarczy zostawić taki w mapie. Co do płytki, to używaj Verbatimów, każdy na tym forum kto coś wypala na płytach(soft czy mapy) powie Ci, że tylko te płytki są najwyższej jakości. Pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.