Skocz do zawartości

328i Wyrwane mocowanie belki,gdzie naprawić w ok.W-wa?


voitech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Wiem,ze temat wyrwanego mocowania tylnej belki juz sie przewijał kilkakrotnie.Niestety ta wada fabryczna nie ominęła równiez mnie po wymianie silnika z 2.0i na 2.8i ,pisze z prozba do kogoś kto przerabiał juz ten temat i moze mi podac jakieś namiary na blacharza(warsztat) który to ogarnie za rozsądna cene w okolicach wawy.Chodzi mi o kogos sprawdzonego co juz to robił albo zna temat i wie jak...u mnie wyrwało sie standardowo lewe tylne mocowanie z podłogi bagażnika.

pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, przerabiałem ten temat około pół roku temu. Sprawa bardzo poważna. Trzeba zdemontować całe tylne zawieszenie bo się okazuje że napewno są popękane blachy mocowania zawieszenia. Przy okazji sprawdź tuleje bo to przy jednej robocie. U mnie było to okropne, musiałem porobic wszystkie punkty mocowania. Pamiętaj żeby wycieli Ci w bagażniku dojścia do przyspawania mocowania wieszaka, bo jeżeli nie to robota na marne bo BMW właśnie to potraktował tylko małym zgrzewem i to jest głowna przyczyna tej awarii. Całość tej zabawy to dwa dni roboty ale warto to zrobic dobrze bo potem samochód jak nowy. Wykonywałem to w Kościerzynie a to daleko od Warszawy. Pozdrawiam i jeżeli możesz to rób to zaraz bo gdy pojeździsz dalej to może być tylko drożej, więcej szkód w podwoziu.
Szulman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chce to zrobić jak najszybciej,auto stoi nie chce abo wyrwało kolejne mocowania,szukam kogos kto to wykona bliżej Warszawy,a ile zapłaciłeś jeśli mogę wiezieć???bo ja znalazłem jeden warsztat i krzykneli mi 1000zł a z tego co czytałem to robili to ludzie duzo taniej...tylko gdzie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I narazie po sprawie...za małe są te kawałki blachy które tam wspawują(podany link),u mnie było popekane na większej powierzchni,co za tym idzie wyrwałoby sie to razem z tymi blaszkami,u mnie wspawane zostały kawałki ok 15cm 3mm grubość,żeby to mialo ręce i nogi i nie wyrwało sie znowu...dzisiaj odbieram autko,po rozmowie z mechanikiem opisze dokładniej jak to zostało u mnie wykonane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest juz jak najbardziej ok,trzeszczenie pęknietych blach o siebie i drgania samochodu podczas przyspieszania ustały...śmiało można dalej pomykać z uśmiechem a nie niepokojem :) zamykam temat,w razie pytań piszcie,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.