Skocz do zawartości

Wymiary bagażnika e91-proszę o pomoc


KreniO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nadzieje, że mnie zaraz nie objedziecie za nowy temat, ale nigdzie nie mogę znaleźć wymniarów bagażnika touringa e91. Wszędzie tylko litrarz i nic więcej. Mi chodzi o szerokość i długość tej węższej częsci bagażnika przy ściance siedzeń, szerokość tej szerszej no i wysokość bagażnika od podłogi do rolety. Jest mi to bardzo potrzebne, więc jeśli to dla kogoś nie problem to proszę zmierzyć, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokość między nadkolami to 93,5 cm, między schowkiem na trójkat ostrzegawczy i apteczke a schowkiem z siatka 114 cm. długośc od dolnej cześci siedzeń do belki przy klapie 94, wysokośc pod roletą przy siedzeniach 39 cm (tam jest plastik i mechanizm rolety, wysokość przy klapie 43 cm

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Koledzy a jest mi ktoś w stanie podać wysokość bagażnika od podłogi do dachu?

Bo właśnie dostałem ultimatum, że mogę kupić e91 pod warunkiem, że nasz Golden będzie mógł stanąć w bagażniku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce jakos sie obracal, wiec moze w trojce tez sobie poradzi.

Szukam argumentow, bo ciagle slysze tylko Rav4 i Rav4:-) co te toyoty w sobie maja?? Ani to ladne, anie ekonomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty od zony/dziewczyny jak przypuszczam. Posadz ja w rav4 - niech uwaznie przyjrzy sie ilosci miejsca i jakosci wykonania deski tak na poczatek. Nie mierzylem ale jak kiedys siedzialem w rav4 to mialem odczucie ze jest ciasniej niz w e90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty od zony/dziewczyny jak przypuszczam. Posadz ja w rav4 - niech uwaznie przyjrzy sie ilosci miejsca i jakosci wykonania deski tak na poczatek. Nie mierzylem ale jak kiedys siedzialem w rav4 to mialem odczucie ze jest ciasniej niz w e90.

 

No właśnie Ravke już miała - ostatnio jezdziła e87 i była zadowolona, ale nie w zimie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuj w takim razie X3 :wink:

 

No właśnie to jest jedyna alternatywa, ale na auto chce wydać ok 55tys a o konkretne X3 po lifcie (bo takie chce) jest trudno w tej kasie.

Zobaczymy jutro jadę z nią i z psem oglądać e91 które sobie upatrzyłem, gośc akurat ma też x3 po lifcie w dobrej cenie (ale gołe) wiec raczej ten konkretny egzemplarz odpada. Zobaczymy jak będzie. Za e91 zdecydowanie przemawia ekonomia a za x3 i rav4 napęd 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.