Skocz do zawartości

BMW 760iL F 02 kontra Mercedes S 63 AMG


bociangsm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie super tescior w nowym TOP GEAR. BMW zabija s-klase, nie ma lepszego auta luksusowego tak zaawansowanego technologicznie, jakoś na dniach premiera nowego A8, to może być też ciekawa Ał-dikowską propozycja, silnie walczą w tym segmencie. Dla mnie się wydaje że występuje na filmie błąd, bo mówią że F 02 nie ma masaży w tylnich fotelach, wyczytałem w cenniku że występuje w połączeniu z fotelami komfortowymi jak nic. Jakie macie zdanie na temat porównania?

 

A TAK PO ZA TYM SUPER FILM !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZeZOed31owc

WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik w tym odcinku top gear w HD - cudo.

 

Jeśli chodzi o porównanie, to taka troche lameriada. To co tam podaja nijak ma sie do rzeczywistości i w ogóle jest pozbawione sensu. Chociaz moze o to im chodziło - tych aut nie da sie sensownie porownać. Jeden weźmie BMW, drugi Merca, bo ma takie a nie inne upodobania.

 

Poza tym sprint do setki to raczej powinno byc porównanie modeli topowych, nie? Czyli AMG 65, a nie 63. 63 o ile pamietam ma V8, wiec to bardziej odpowiednik 750i. Tak że chłopaki po prostu pobawili sie dwoma resorakami, z czego nic konkretnego tak na prawde nie wynika.

 

nowy jak nowy, to poprzedni odcinek :) 760 ladnie lata, szkoda ze nie ma wersji z krotkim nadwoziem :)

 

Nie ma w porównaniu jak rozumiem? Bo w sprzedaży jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem porównanie S 65 AMG do 760 jest nienormalne. Przecież AMG to firma która je tuninguje jak już to trzeba poczekać na wersje alpiny i w tedy chyba będzie jakieś większe porównanie. A tak ogólnie to 760 porównałbym do S600 a 750 do S500 i w tedy by było tak jak się należy.
...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem porównanie S 65 AMG do 760 jest nienormalne. Przecież AMG to firma która je tuninguje jak już to trzeba poczekać na wersje alpiny

he?? amg nalezy do mercedesa od ponad 10 lat, a w 100% udzialow od 2005.

 

Nie ma w porównaniu jak rozumiem? Bo w sprzedaży jest

aha, to moj blad, myslalem ze nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej widuje na drodze F01, w salonie ogladam juz wiecej razy niz rozsądek nakazuje, siedzialem w środku i musze przyznać, że nie wywiera auto na mnie tak dużego wrażenia, jak na początku E65.

 

Zdecydowanie jest to 'must have' w niedalekiej przyszłości, ale po przesiadce z E39 (po drodze epizody w E60) do E65 nie chciałem z tego auta wysiadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej widuje na drodze F01, w salonie ogladam juz wiecej razy niz rozsądek nakazuje, siedzialem w środku i musze przyznać, że nie wywiera auto na mnie tak dużego wrażenia, jak na początku E65.

 

No masz....a ja jeszcze nie mialem tej przyjemności zobaczenia F01 na żywo :cry2: Ale do salonu muszę się wybrac i zobaczyć to na wlasne oczęta :norty:

Axel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Coraz wiecej widuje na drodze F01, w salonie ogladam juz wiecej razy niz rozsądek nakazuje, siedzialem w środku i musze przyznać, że nie wywiera auto na mnie tak dużego wrażenia, jak na początku E65.

 

No masz....a ja jeszcze nie mialem tej przyjemności zobaczenia F01 na żywo :cry2: Ale do salonu muszę się wybrac i zobaczyć to na wlasne oczęta :norty:

 

uważaj bo mozsz sie rozchorowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie przesiadka z siódemki do nowszej siódemki juz nie wywołuje takich wrażeń

 

Możliwe że tak. Powiem szczerze ze nie mierzyłem nigdy w E65 (szukalem 530d w E60), na fotkach mi sie to auto nie podobało, ale pech chcial że zobaczyłem na żywo i zrobilem 5km w środku, musieli mnie siłą wyciągać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Właśnie że z nowego- 4.4 biturbo (N63) - tyle wyciągają. Poprzednik miał 4.4 (N62) + kompresor

Alpina mogła by wziąść na warsztat nową V12 - byłoby ciekawie

Ale wiadomo dzisiaj rządzi ekologia. Wkurza mnie to strzasznie

alpina wyciaga 500hp z 4.4 bo rzadzi nia ekologia??? :D

 

poza tym alpina nie leci zawsze w ekstrema, w z8 np obnizyli osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.