Skocz do zawartości

330Ci Pióra wycieraczek - zimowa promocja bmw.pl


GR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

chwalą - sam przecież przez to kupiłem ;)

u mnie się nie sprawdziły, po kilku machnięciach zaczynały od razu hałasować i zbierać też lipnie - jak u Ciebie jest OK, to faktycznie nie ma co przepłacać :cool2: i tylko się cieszyć ;)

 

kupiłem w końcu Boscha 394S

Nurek - może smalcem jej najpierw trzeba? :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja do swojej tez kupilem plaskie alca ale niestety porazka. ich budowa jest okropna. nie maja ksztaltu jakby ze spojlerem, wiec przy predkosci rzedu 100 polowa szyby byla niewycierana. druga sprawa nie wiem jak one sa wyprofilowane ale po zalozeniu i polozeniu na szybe konce uniosly sie do gory i nie dotykaly szyby :shock: wiec srodek wycieral ladnie natomiast brzegi wcale (moze dlatego nie wycieraly pol szyby przy wiekszej predkosci skoro na postoju krance tez nie wycieraly. poza tym mocowanie :duh: z wewnatrz auta wycieraczki nie widac tylko mocowanie odstajace do gory widok naprawde oblesny. co do wycieraczek SWF kupilem dedykowane i niestety zawiodlem sie, myslalem ze taka marka i taka cena (wycieraczki szkieletowe) to powinny smigac az milo a tu zonk od hajzera. nastepne kupie chyba Bosch. teraz mam alca ale juz normalne szkiletowe, te wycieraczki sa dobre ale na pre tygodni chyba po zalozeniu scieraja pieknie ale po jakims czasie zaczynaja dawac dziwne odglosy poruszajac sie po szybie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy te wycieraczki są w BMW sprzedawane? Ja w okolicach sierpnia robiłem serwis w BMW w E46 Coupe i wymieniałem też wycieraczki, ale nie wiem czy na "stare" czy też na te "aero".

 

Jestem zadowolony, zbierają rewelacyjnie. Ale tamte miałem zużyte więc pewnie czy te czy te mi założyli to i tak cieszę miche...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nie wiem od kiedy, ale aero są bezszkieletowe, same gumy, więc odróżnisz na pewno ;)

 

Bosch jest OK, póki co cicho, zbiera i nie skacze, no ale też działa dopiero parę dni ;)

Wygląda i ma oznaczenia identyczne jak zdjęte oryginały. Jedynie na spoilerze ma napis Bosch, oryginał nie miał rzecz jasna ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

koledzy mam pytanko, obecnie mam płaskie wycieraczki orginał z bmw (bosch) 58/50 cm

i chciałbym kupić nowe bosch, tylko tym razem nie w bmw

i tu jest problem bo na allegro do e46 mają wymiary 55/50, w katalogu boscha tez taka długość jest do e46

ile cm powinno mieć pióro kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio wymienialem wycieraczki na boscha aerotwin lewa 58 prawa 50 z tym odstawaniem prawej to standard... rewolucji w porownaniu do standardowych to niema. Mam jednak pytanie czy jak przemywacie sucha szybe spryskiwaczami to tez wam czasem lewa wycieraczka przy powrocie sie wygina tak ze srodek podnosi sie o jakies 2cm od szyby ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.