Skocz do zawartości

stozek a LPG


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

 

mam pytanko, wiecie moze jak taki filterek sie sprawdza przy "podcisnieniowej" instalacji LPG??

czy nie zakluca to pracy silnika na gazie poprzez zasysanie znacznie wiekrzej ilosci powietrza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sam chcialem sobie zalozyc stozek ale spotkalem sie z wieloma negatywnymi opiniami na temat stozka do gazu :( Wszyscy mowili ze do benzyny to jak najbardziej (pomijajac zasysanie pylow i tym samym krotszy zywot silnika) a na gazie samochod moze zaczac kichac bo bedzie dla niego za chlodne powietrze.. ile w tym prawdy to nie wiem, wiec sam chetnie bede czytal odpowiedzi fachowcow w temacie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takim stożku? czy naprawde jest lepszy od tych wszystkich innych (tanich;) )? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58940810

 

 

i czy da sie jakoś samemu dorobić przejściówke z przeplywomierza prostokąta na taki krągły czy trzeba szukac jakichś specjalnych? Gdzie to mozna dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie kupisz przejsciówki i te inne badziewia zeby podłączyć stozek,przynajmniej u mnie w okolicy jest taki sklep co maja wszystkie kolanka,rury.ja mysłałem zamontować stożek w miejscu gdzie są kanały doprowadzające powietrze to tarcz hamulcowych(U mnie nie tych kanałów ktos je wymątował)tylko nie wiem czy stozkowi nic sie nie stanie pod wpływem wody :roll: .Umieszczanie go przy silniku nie ma sensu tam bedzie dostawał ciepłe powietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Umieszczanie go przy silniku nie ma sensu tam bedzie dostawał ciepłe powietrze

 

 

mam instalacje gazową wiec stożek tak czy siak nie dalby mi mocy itp tylko chcialem uzyskać ładniejszy dzwiek z pod maski bo te 4 cylinderki (1.6) tak tylko smiesznie bzyczą :wink: , a gdzies na forum czytalem ze ktoś zalozyl do 1,6 stożek i dzwiek jak z szostki :mrgreen:. Wiec co mi szkodzi probować :dance: Bylem dzisiaj u gazownikow powedzieli ze stożek nie bedzie przeszkazał instalacji tylko zebym do nich podjechal wyregulować gaz po zalozeniu go i powinno być wszystko ok.

 

A swoją droga to wlasnie tak sie zastanawiałem czy potrzebny mi stożek "niepalny" bo i tak przed nim jest przepolywomież - on nie zatrzyma strzału? Ehh :duh: :duh: zapomnialem przeciez ze mam taką rurke od strzałów to i tak nic nie dochodzi nawet do przeplywomierza :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.