Skocz do zawartości

E39 szkoda calkowita czy jest co robic?


Rekomendowane odpowiedzi

według mnie szkoda całkowita na 100%. Samochód na pewno da się "naprawić", bo nie takie zgnioty lepią, ale ja bym nie chciał nim jeździć, jedna podłużnica zmasakrowana, druga co najmniej nieźle zgięta. Z wartą nie powinieneś mieć kłopotów.
www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
według mnie szkoda całkowita na 100%. Samochód na pewno da się "naprawić", bo nie takie zgnioty lepią, ale ja bym nie chciał nim jeździć, jedna podłużnica zmasakrowana, druga co najmniej nieźle zgięta. Z wartą nie powinieneś mieć kłopotów.

naprawiałeś kiedyś samochody po kolizyjne? chyba nie wiec twierdzenie ze są pokiereszowane podłużnicę wsadź sobie miedzy bajki, samochód jak najbardziej nadaje się do naprawy, tylko tak wygada, zakładasz nowa masek błotnik i już wygląda całkiem inaczej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie szkoda całkowita na 100%. Samochód na pewno da się "naprawić", bo nie takie zgnioty lepią, ale ja bym nie chciał nim jeździć, jedna podłużnica zmasakrowana, druga co najmniej nieźle zgięta. Z wartą nie powinieneś mieć kłopotów.

naprawiałeś kiedyś samochody po kolizyjne? chyba nie wiec twierdzenie ze są pokiereszowane podłużnicę wsadź sobie miedzy bajki, samochód jak najbardziej nadaje się do naprawy, tylko tak wygada, zakładasz nowa masek błotnik i już wygląda całkiem inaczej,

 

 

Tak się składa że ja naprawiam i po obejrzeniu fotki wnioskuję że jedna podłużnica jest zgięta nie kiepsko a także istnieje prawdopodobieństwo ze i drugą pociągnęło do środka.No NIE mówię że nie da się naprawić ale po naprawie wszystko wyjdzie w zimę na śliskim jak auto będzie uciekać w bok (na suchym asfalcie będzie git ale w zime jest przej*****)

 

http://images38.fotosik.pl/225/f71b169b413bd297m.jpeg

Jeżeli podłużnica zegnie/skrzywi sie przy mocowaniu pasa przedniego (kolor zielony na fotce )to można to naprawić bez żadnego kłopotu a jeżeli,a jesli się skrzywi trochę dalej i nie naruszy kielicha (kolor żółty) to też można to naprawić bez większych komplikacja, no chyba że sie skrzywi jeszcze dalej (kolor czerwony) przy kielichu (pokrzywi go) to wtedy nam naruszy całe przednie zawieszenie z jednej stromy i nie ma sensu jej naprawiać bo i tak będzie ściągać

Bardzo Mafijny Wóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
haha ale o co wam chodzi chcecie w szopie samochód naprawiać?

wjeżdża na ramę sprawdza punkty kontrolne jeśli są ok to prostuje podłożnice i niema prawa jeździć inaczej niż samochód który wyjechał z fabryki

 

zgadzam sie w zupełnosci z kolegą punkty kontrolne i jest wszystko ok , wiadomo ze przy takim uderzeniu autko musi wylądowac na ramie jesli bedzie ci to robic jakis fachowiec a nie KOWAL to autko bedzie jeżdzic ok i nie bedzie nic sciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gacek 600

 

Ktos tu głupoty wypisuje jakie znowu ściaganie w zime kur....a.Człowieku ty chyba urzywasz tylko młotka i przecinaka.Pakujesz auto na RAME i dajesz mu popalić aż bedzie OK.Auto jak najbardziej do naprawy i gwarantuje że śladu nie bedzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.