Skocz do zawartości

instalacja gazowa do BMW E46 330ci


Maciek1981

Rekomendowane odpowiedzi

BLADY RYSiu (o ksywa jak z Klanu Rysiu tam też blady )tak sprawdzane przy 240 km/h silnik ma zasilanie gazem i co głupio Ci haha śmiej się teraz baranim głosem:) a co do dwóch parowników to kolejny raz poruszyłem ten temat z kolesiem od gazu i mówi że jak ktoś nie umie montować instalacji to robi kombinacje z dwoma parownikami żeby gaz ogrzać - KMD Gold u niego w aucie śmiga i o dziwo mu nie zamarza ( a też ma 330 tylko że w sedanie ) to BLADA TWARZO zrobił jakieś czary mary jak Harry Poter czy poprostu się myli?

A Ty bladyrysiu jesteś wszechstronnie uzdolniony i wiesz wszystko najlepiej :)

Załóż serwis BMW i instalacji gazowych tylko pamietaj że bedziesz musiał się zobowiązać na piśmie ze jak komuś raz wywali Check to zwracasz całą kasę mądralo

PS.

Jak wiesz to pomóż rzadowi jak załatać dziurę budżetową.

Pomóż moderatorom usuwać głupie posty

Pomóż powodzianą itd itd

a najlepipej to nie komentuj.

Pewnie zaraz odpiszeszc coś mądrego ale szczerze nic nowego nie wniesiesz do postu. Bez poważania

 

Do moderatora pewnie dostane BANA ze nie na temat i obrażam innych użytkowników, ale mam dość czytania taki głupich wypocin jakiegoś super znawcy nie doradzi tylko skrytykuje i tyle na ten temat.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęscie nie zniżę się do twojego szczeniackiego i prostackiego zachowania, wystarczy że użyję funkcji ignoruj by nie czytać twoich marnych i smiesznych wypocin, po pierwsze nie jesteśmy na ty, po drugie naucz się ksywy przepisywać, a docinki swoje marne to możesz kolegom i rodzinie z podwórka wydawać, a ode mnie z dala nepcie , a jak masz problem z osobowoscią to odwiedź psychiatrę , chodź patrząc po twojej bez wartosciowej odpowiedzi to na leczenie za późno.

 

poziom ludzi którzy posiadają bmw jednak się nie zmienia, i widzę że stereotyp "chama cwaniaka i prostaka za kierownicy" jeszcze długo pozostanie przy tej marce...

 

a wracając do tematu, instalka landirenzo na keihinach, medach lub matrixach załatwia temat bezproblemowej jazdy w tym silniku, i to bym jedynie polecał ludziom którzy chcą jezdzic oszczędnie na gazie, to niech nie oszczedzają na samej instalacji, bo to się tylko później może zemścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęscie nie zniżę się do twojego szczeniackiego i prostackiego zachowania, wystarczy że użyję funkcji ignoruj by nie czytać twoich marnych i smiesznych wypocin, po pierwsze nie jesteśmy na ty, po drugie naucz się ksywy przepisywać, a docinki swoje marne to możesz kolegom i rodzinie z podwórka wydawać, a ode mnie z dala nepcie , a jak masz problem z osobowoscią to odwiedź psychiatrę , chodź patrząc po twojej bez wartosciowej odpowiedzi to na leczenie za późno.

 

poziom ludzi którzy posiadają bmw jednak się nie zmienia, i widzę że stereotyp "chama cwaniaka i prostaka za kierownicy" jeszcze długo pozostanie przy tej marce...

 

a wracając do tematu, instalka landirenzo na keihinach, medach lub matrixach załatwia temat bezproblemowej jazdy w tym silniku, i to bym jedynie polecał ludziom którzy chcą jezdzic oszczędnie na gazie, to niech nie oszczedzają na samej instalacji, bo to się tylko później może zemścić.

Nie chce mi się komentować twoich pod warszawskich pionkowych wypociń, człowieka z chorobą umysłową mającego schizofremie maniakalno-depresyjną, biorąc pod uwagę, że twoja osada leży ponad 100 km od naszej cudownej stolicy, proponuję wpisz sobie Pionki gdzieś obok Radomia bo do niego masz tylko albo aż 25 km znalazł się warszawiak z odzysku i właśnie przez takich imbec... Warszawa ma taką opinię. Pamiętaj że to dotyczy tylko ciebie do innych warszawiaków nic nie mam.

Rozpoczynając wódki szczeniaku to ja z tobą nie piłem i nie mam zamiaru, bo jesteś za prosty aby usiąść przy stole z tobą, poza tym nie mieszam w naszą konwersację twojej zacofanej, prostej rodzinki i twoich kolegów z epoki kamienia łupanego tak jak ty to zrobiłeś, masz z tym jakiś kompleks koledzy się śmiali z ciebie w dzieciństwie, koleżanki biły?

 

Reasumując twoją prostą wypowiedz to: LANDIRENZO OMEGAS może należy do najnowszej generacji sterowników dostępnych na rynku ale nie ustępuje STAGowi 300+ który jest już od lat. Napisałeś o wtryskach keihin, medach i matrixach, ale ani pół słowa o reduktorach o którym tak się pociłeś parę wypowiedzi wcześniej. Reduktor KME GOLD Turbo który jest u mnie wraz z wtryskami matrix i stagiem 300+ może zostać zastosowany w każdej instalacji wtrysku sekwencyjnego wykorzystującego reduktory o podobnych parametrach. KME Gold to konstrukcja która zapewnia dużą wydajność i eliminuje spadki ciśnienia przy dużych obciążeniach układu. Jest to jeden z niewielu reduktorów mogących obsłużyć układy o dużych mocach!!!!

Ja spalanie mam na poziomie 14-15 litrów lpg / 100 km, paliwa 12-13l / 100 km.

Koncząc swoją wypowiedz informuję, że nie będę już z Tobą polemizował, gdyż pływasz w płytkim brodziku intelektualnym, a twego poziomu braku wiedzy nie da się okrślić jednym zdaniem, mówiąc krótko - jesteś i..... !

Edytowane przez brokat_
brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Życząc Wszystkim miłego weekendu oraz dobrych zakładów montujących instalki lpg, szytsko jest dobre co jest dobrze założone. a Polska w końcu to drugi kraj na świecie z tak dużą ilością aut zasilanych lpg (ok. 2 mln)

Pozdrawiam

 

Ja tylko chciałbym dodać, że 330ci z kompresorem wystrojonym na 0.6Bara na LPG tez jeździ i to na jednym reduktorze. Fakt faktem instalacja LPG potrzebowała przejść lekki update (inne listwy wtryskowe, reduktor na fi 8mm) ale działa i ja sobie chwale:) Normalna jazda na trasie spalanie ok 12-13l LPG:) (zależy od szerokości opon:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.