Skocz do zawartości

maglownica czy pompa wspomagania?


shebi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

coś mi pada w układzie kierowniczym, ale nie wiem co - i tu pytanie do was - pomóżcie :D

 

objawy to:

 

1) na rozgrzanym samochodzie/silniku

przy lekkim skręceniu kierownicy taki metaliczny dźwięk , obrotowy, jakby trący metal, sypany piasek etc, taki jakiś szelest :?

przy skręceniu kierownicy na maksa - lekkie buczenie (ale tak było zawsze - tzn ze 2 lata), troszkę też jakby kierownica drga

 

 

2) na zimnym samochodzie/silniku

objawy się nasilają bardzo - kierwonica nieprzyjemnie drży nawet przy lekkim skręcaniu (za każdym razem) i wydaje taki buczący dźwięk jak przy skręceniu na maksa (drży też podobnie). Odczucie na kierownicy przy skręcaniu jest jakby takiego chrobotania z buczeniem (nie żaden szelest, ale kierownica lekko wibruje - lżej niż telefon komórkowy ale uczucie podobne) - dość niepokojące :?

po jakiś 15 minutahc jazdy wszystko się rozgrzewa i objawy są jak w punkcie 1.

 

 

Miał z was ktoś coś takiego i może mi pomóc?

Opiszcie swoje objawy i co było popsute , co pomogło i jaki koszt wymiany/naprawy (ew polecany warsztat w warszawie)?

 

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam, Shebi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obstawiam pompę - brak oleju, maglownica jak by sie powypała to przy skręcie kierownicą koła by reagowały w dziwny sposób. Sprawdź płyn i chops pod autko czy nie ma wycieków. Olej lubi uciekać pod zbiorniczkiem na łączeniu przewodów.

Pozdrawiam Michał525i

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.