Skocz do zawartości

E36 Trzęsie autem podczas ruszania


wienniio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem od dłuższego czasu z autem .

 

Chodzi mi o to kiedy wbijam pierwszy bieg i ruszam strasznie trzęsie autem najbardziej jak skręcam albo w lewo lub prawo pierw czuć to pod pedałem gazu a potem przenosi się na karoserię kiedy trochę już pojeżdżę to jakby trochę malało. proszę o porady bo ciężko sie zaczyna jeździć może ktoś miał takie objawy.

 

tak sobie myślałem że może mam zepsuty łącznik gumowy wału ale jest ok może poduszki pod silnikiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokladniej , objaw, czy przy puszczaniu spzegla czy jak juz masz puszczone itd. bo jak tzw. kangur, wystepuje szczególnie przy rozgrzanym aucie,

.........jak tak sprzegło, ale tez moze byc dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio próbowałem ruszać samym sprzęgłem i przy końcu zaczęło trząść ale ciężko to wyczuć bo ostatnio jak rano ruszałem też tak i nic się nie działo raz trzęsie raz nie.

 

Nie wiem o czego to zależy chyba od tego ja układa się sprzęgło .

 

Patrzałem na poduszki silnika wyglądają ok , łącznik gumowy wału też ok są małe pęknięcia dyfer tę choć jest tam taka tuleja i ona w jednym rogu jest pęknięta.

 

a mam pytanie czy w tych silnikach jest normalne sprzęgło czy dwumasowe .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te kolo dwu masowe tęż się wymienia czy tylko tarcza docisk i łożysko bo jak dzwoniłem do sklepu to nic nie mówił tylko podał koszt 820zł tarcza docisk i łożysko a o kole dwu masowym nic sie nie pytał. jedni mówią że jest normalne sprzęgło a drudzy że jest to koło masowe ja już sam nie wiem Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwumas wymienia sie jak jest uszkodzony,poza tym jest drogi http://www.allegro.pl/item732441292_kolo_dwumasowe_bmw_e36_323i_2_5_bmw_e39_523i_2_5.htmlWymienia sie tarczę,docisk i dla świętego spokoju łożysko wyciskowe.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.