Skocz do zawartości

e36 320 coupe- zbyt wysokie obroty silnika


Paulo79

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Koledzy nabylem coupe i w trasie okazalo sie ze obroty silnika podczas jazdy sa zbyt duze a nawet kolosalne.Podczas jazdy z predkoscia 120 km/h na obrotomiezu jest 4500 obr/min.Licznik pokazuje prawidlowo.Niewiem w czym jest problem,czy w przelozeniu skrzyni czy mostu? Co z tym zrobic bo jazda w trasie jest jakby niemozliwa?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisalem ze przy 120 km/h ma 4500 obr/min.Mysle jednak panowie ze tu nie chodzi o to co piszecie bo nic sie nie slizga a zegary sa oryginalne.Motor wyje przy tej predkosci jakby chcial wyskoczyc spod maski i mysle ze problem jest w tylnym moscie ktory jest pewnie z innej wersji i ma inne przelozenie badz skrzynia.Proponuje i wymyslac glupot i nie pisac ale skoro nikt tu nic nie wie to temat zamykam.Liczylem na konkretne odpowiedzi ludzi ktorzy sie znaja a nie bajkopisarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moście powinny być jakieś oznaczenia, albo bite tak jak tutaj na pierwszej fotce widzisz

http://www.motoallegro.pl/item716699762_bmw_e36_e_36_tylny_most_dyfer_1_8is_2_0_2_5_3_45.html

albo na jakiejś blaszce (jeśli się utrzymała do teraz). Jeśli byś coś znalazł to może by się wybadało co to za most, jakie ma przełożenie a jakie mieć powinien. Jest jeszcze opcja że ktoś zostawił korpus oryginalny a w środku jakiś cyrków narobił że ma inne przełożenie bo są i tacy magicy :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego ufo,wkoncu ktos konkretny.Na moscie jest blaszka ale nic nie widac natomiast na odlewie jest wybite 1212665. Wydaje mi sie ze jest tam most od automata lecz moge sie mylic.A dla reszty kolegow bajkopisarzy wyjasniam: fachowcem nie jestem bo takich nie ma,jezdze A8 i e38 a to coupe kupilem za dobre pieniadze w jasnej skorze a poniewaz jestem handlarzem to nie moglem sie jej oprzec i zeby nie byc hamem to postanowilem wsadzic tam most taki jaki powinien byc zeby ktorys z was jak ją kupi,po podpisaniu umowy nie zorientowal sie na trasie ze przy 120 km/h motor malo spod maski nie wyskoczy bo zwrotow nie przyjmuje. Pozdrawiam wszystkich bmw maniakow :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Paulo79 chylę przed Tobą czoła...bo spotkać uczciwego handlarza to duży problem...Swoją drogą jak wyczytałem, że masz w swoim Coupe most od Poloneza to myślałem, że spadnę z krzesła :!: Ludzie, co to za człowiek wpie...do BM-ki taki most :?: :?: Sorki za niecenzuralne słowo, ale inaczej nie można tego określić. Jakbym ja kupił taki samochód to bym gościa od którego kupiłem udrutował :cool2:
Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.