Skocz do zawartości

Problem z regulacją świateł???


Surmik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wie ktoś jak reguluje się światła w E-34 95 r. bo byłem już na paru stacjach diagnostycznych i wszędzie słyszałem to samo "musisz se pan rozruszać i wtedy podjechać" miałem rozebrany cały przód i wyjęte lampy żeby mieć dojście do tych pokręteł co są od środka ponoć do regulacji rozruszałem je,naoliwiłem,a po skręceniu wszystkiego jak próbowałem czy dobrze działają to się okazało,że ustawiają światła tylko na boki.Wnioskuję,że góra-dół ustawia się tam gdzie są silniczki i moje pytanie brzmi : jak wyjąć silniczki i co zrobić żeby można było to wyregulować ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy w e34 od przodu się reguluje, gdy się przyjrzysz to zobaczysz, że w tych plastikowych kratkach masz otwory na śrubokręt. Nie musisz nic ściągać

 

 

Dokładnie jak kolega pisze , po dwie dziurki po obu stronach . Pozdrawiam

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,że są te 2 otwory do regulacji z tym że jak miałem wyjęte lampy to w jednej nie da się ruszyć,bo pewnie zapieczone,a nie chciałem tego ukręcić na chama,a w drugiej łepek śruby jest tak zjechany,że można zapomnieć o regulacji śrubokrętem.Zapomniałem o tym wspomnieć :wink: Dlatego pytałem jak można wyjąć te silniczki i w jaki sposób to rozruszać ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniczki minimalnie tylko przesuwają reflektor do góry lub w dół. Często przerabiam lampy na black hella lub zakładam ringi, więc muszę Cię ostrzec, że to bardzo delikatna robota. Najlepiej podgrzej opalarką te czarne mocowanie śruby w ramce (nie przesadź żeby się nie stopiło, długo nie trzeba tego grzać). Następnie wyciśnij tą śrubę od regulacji do środka. Później będziesz mógł swobodnie kombinerkami lub szczypcami morsa rozruszać ją. Uważaj żeby nie przesadzić z siłą jak będziesz się bawił w to. Bardzo łatwo można połamać białe mocowanie silniczka z ramką reflektora.
http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.