Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam co prawda 2 litry, ale też ostatnio szukałem korzystnej oferty na OC. Link4, Aviva i szereg innych odpadły. Najkorzystniej wyszło mi w benefii. 316 zł rocznie bez NW. Na ich stronie (benefia24.pl), jest kalkulator. Na stronie aviva tez jest, ale nie udało mi się na nim wyliczyć - po wprowadzeniu danych dostajesz propozycję kontaktu z nimi :) Mam wrażenie, że to taka atrapa - ale może dla określonych danych podaje składkę. Co do haka to pytali mnie w jakieś firmie - pewnie chodzi o to, że z hakiem zrobisz większą szkodę - a na moje pytanei jak zakwalifikować mój odczepiany i nigdy nie używany hak Pan stwierdził, że skoro mam hak to musi go zaznaczyć :))))) Z tego co pamietam to link4 chciał 580 zł a aviva 610.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popros posrednika o przedstawienie kilku opcji i sam wybierzesz ktora tansza, chyba umiesz liczyc. zadzwon potem do link4 i sie zapytaj , niech ci przekalkuluja , czytanie gazet mnie nie interesuje. umiem w glowie obliczyc ze 400zl to mniej niz 500zl i nawet kalkulator nie jest mi do tego potrzebny ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I co ma pójść do posrednika który wybierze oferte z której ma największą prowizje a klientowi przedstawi jako najkorzystniejsza? I jeszcze piszesz ze link4 jest najdrozsze na rynku, co ty gazet nie czytasz?

 

Przy OC najkorzystniejsza = cena, chyba nie ma innego kryterium, a to raczej jest banalne w weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zrobiłem. Ale nie zmieniłem tylko się go pozbyłem. A zakup poprzez Internet jest szybki i nie trzeba wychodzić z domu, dzwonić do pośrednika itd. W ciągu kilku sekund po wykonaniu płatności on-line mogłem wydrukować polisę (honorowaną przy kontroli), a oryginał przysłano mi w ciągu kilku dni. A w kopercie, którą dostarczył mi kurier był nawet długopis do podpisania umowy, szczegółowy jak dla debila opis gdzie podpisać oraz koperta zwrotna. Tak wiem, że to niedogodność całkiem poważna bo trzeba znaleźć skrzynkę pocztową, ale mam nadzieję, że następnym razem będę mógł wykorzystać podpis elektroniczny. Porównanie ofert można zrobić też na jakieś stronie - podaje się dane i otrzymasz zwrotnie oferty kilku firm. Oferta w mBanku też jest jak zauważyłem bardzo korzystna. Ale każdy wybiera i kupuje polisę wg swoich kryteriów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z Irekka, z tym, że najczęściej wybiera się chyba według kryterium ceny, zwłaszcza oc. Co do porównań to im akurat nie ufam i korzystam z każdego kalkulatora oddzielnie. Np. w link4 konsultanci na słuchawce powiedzieli mi taką samą cene co sam sobie wyliczyłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jest takie coś jak ubezpieczenie dla młodych w Banku Dominet Bank teraz zmienili nazwę na Fortis. I opojętnie jaki wiek i pojemność silnika ale za BMW płaci się 1100zł:D Rewelka jak dla mnie dla kogoś kto nie ma zniżek i lubi duże pojemności to super sprawa. Za np. Fiata 750zł I OBOJĘTNIE JAKA POJEMNOŚĆ SILNIKA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.