Skocz do zawartości

Popsułem licznik- kto wie jak to naprawić?


pabik1000

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem naprawić samemu przepalone pixele wg instrukcji z forum, ale trochę mnie to przerosło i w pewnym momencie poskładałem wszystko z powrotem do kupy. Pojawił się mały błąd. Oto co teraz mi się świeci w liczniku

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/409b6bc6645ad131.html

Świecą się wszystkie biegi (automat) oraz kilka kontrolek w prawym dolnym rogu. Oprócz tego świeci się controla trakcji i nie działają wszystki żaróweczki podświetlające wyświetlany przebieg.

Kto wię jak to naprawić?

Cena nowego nonad 2500zł, używke na allegro znalazłem za 750zł + wkodowanie innego. To jest licznik z wszystkimi wyświetlaczami do diesla, automat i 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci odeslac licznik do fachowcow:

 

http://www.allegro.pl/item706115103_licznik_bmw_5_7_x5_e38_e39_naprawa.html

 

Ja swoj musze naprawwic bo pikselki juz zanikaja, ale sam tego nie bede robil bo boje sie takich konsekwencji jak u Ciebie.

Wysle badz pojade i naprawie u nich.

Gdzies byl jeszcze jeden adres ale nie moge go znalezc, jak znajde to podesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych firm naprawiajacych jest calkiem sporo musisz poszukac.

Moim zdaniem to zrobiles jakies zwarcie (moze zostawiles tam srobokret albo kombinerki tak jak nasi wspaniali lekarze) ktore jest w pwlni odwracalne.

Chyba duzo bardziej sie oplaca znalezc "naprawiacza" niz kupic nowe zegary.

"Szukajcie a znajdziecie" gdzies to bylo napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój licznik naprawiałem - za namową kolegi "Radek540V8" - u Maćka w Opocznie ( Radek powinien mieć namiary ) - polecam gorąco - naprawione zanikające piksele, silniczki od wskaźnika paliwa oraz temperatury, gwarancja - pełen profesjonalizm :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.