Skocz do zawartości

DVD co potrzebne by oglądac


mavjar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Generalnie, aby oglądać filmy, musisz być na postoju i mieć zaciągnięty hamulec ręczny. Jest metoda, mianowicie musisz zrobić tzw. parking break, polega to na zlutowaniu jakiś tam kabli, każdy koleś od radia powinien wiedzieć o co chodzi. Jedynie zastanawiam się czy w serii jest tak samo jak i nie w serii, bo ja mam radio Clariona i właśnie taki myk musiałem zrobić ;)
E46 330D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
podaj nr nadwozia 7 ostatnich znakow powiem ci co jest potrzebne zeby bylo dvd i tv

 

 

A możesz mi podać co jest potrzebne ? Mam e91 z navi prof i chciałbym TV. Nr VIN: KY31373

Z gory dzięki.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema, słuchajcie żeby oglądać filmy DVD i mieć TV w samochodzie to musicie mieć następujące rzeczy:

- Zmieniarkę do płyt dvd

- Taką kostkę chyba nazywa się to interfejs czy jakoś tak :)

- I tuner do TV

- No i okablowanie żeby all podłączyć

Wszystko powinniście mieć w bagażniku za zaślepką po lewej stronie (ja właśnie tam mam na to miejsce w e46 touring). Jeżeli tego nie macie tak jak ja, a chcieli byście zamątować to jest wydatek ok 3 tyś zł i do tego rzadko się spotyka by któraś z tych części była dostępna w polskich sklepach. Najczęściej jest to spotykane w sklepie internetowym e-bay. Pozdrawiam :cool2:

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdecydowany na zalozenie tv w aucie, zmiane jezyka menu na polski oraz chip tuning.. problemem jest tylko znalezienie firmy w ktorej wszystko to zrobie!!! moze ktorys z kolegow wie, gdzie to sprawe rozwiaze??!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.