Skocz do zawartości

VIN- kto pomoże ??


SopelBmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dokonałem zakupu, E39 97r 525tds aut. jasna skóra błękitna perła........itd ;) Mam prośbę czy ktoś ma możliwość rozkodowania nr VIN ????? WBADF81030BT04647 Drugie pytanie: w 2003 auto miało w ASO BMW Mini wymienioną skrzynię biegów, albo ja jestem pod takim wrażeniem ....że liczę 6 biegów. czy występowały takie skrzynie-nie mam tiptronika PRNDS32 Z góry dziękuję i pozdrawiam. Aha i jeszcze jedno jaki symbol oleju do automatu(jakie normy powinien spełniać)
www.bmw-wgr.pl stowarzyszenie miłośników BMW- Grójec i okolice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chassis number BT04647

Vehicle code DF81

Series E39

Model 525tds

Body type saloon

Catalog model ECE

Production date 1997 / 01

Engine M51

Transmission Automatic

Steering Left

Catalyzer YES

 

 

Additional Information for Vehicle code DF81

Production FROM : 1996/06/01 TO : 1997/08/31

Engine M51

Engine Oil 6.75 Liter

Transmission Automatic

Transmission Model A5S 310Z

Transmission Oil 10.60 Liter

Rear Axle Oil 1.00 Liter

Coolant(w/o Air Conditioner) 10.00 Liter

Coolant(with Air Conditioner) 10.00 Liter

Brake fluid 1.00 Liter

Remarks :

Automatic transmission: lifetime oil filing

 

Porownaj model skrzyni z tym, ktory masz na swojej (moze jest gdzies jakas naklejka) to bedziesz wiedzial czy wstawili Ci jakąś inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pełne rozkodowanie VIN-u : WBANS71040CP28357 - autko zakupiłem kilka dni temu i ciekawy jestem co ma w wyposażeniu a czego nie albo już nie - mianowicie zauważyłem , że nie ma spryskiwaczy reflektorów - wydaje mi się że skoro jest ksenon nawet adaptacyjny to spryskiwacze powinny być seryjnie tym bardziej, że w zderzaku są klapki a pod nimi nie ma spryskiwaczy.

 

 

pozdr

 

Kowal e-36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie zauważyłem , że nie ma spryskiwaczy reflektorów - wydaje mi się że skoro jest ksenon nawet adaptacyjny to spryskiwacze powinny być seryjnie tym bardziej, że w zderzaku są klapki a pod nimi nie ma spryskiwaczy.

Ja mam fabryczne ksenony, a spryskiwaczy tez nie mam... no ale klapek w zderzaku tez nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.