Skocz do zawartości

Co przepala 15A bezpiecznik (wycieraczki, radio)?


Łukasz82

Rekomendowane odpowiedzi

Przepala sie bezpiecznik 15 A i przestaja dzialac wycieraczki i radio, wkladalem juz 4 bezpieczniki i wciaz to samo, raz udalo sie przejechac 10 km zanim bezpiecznik sie przepalil, wjechalem w dziure i po bezpieczniku. Myslalem ze radio powoduje spiecie, odlaczylem je ale nadal bezpiecznik sie pali. Dodam ze posiadam wersje Touring, pomozcie bo nadeszly deszczowe dni, a bez wycieraczek ciezko sie poruszac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja miałem ten problem ale był on związany z przerwaniem lub przepaleniem kabla pod bezpiecznikami i nad nogami pasażera.Masz tam wiązki kabli z mostkami .Rozbierz skrzynkę bezpieczników(wiem że to masakra) i nad pasażera nogami. przejrzyj kable.Możliwe że są w jakiś sposób przytarte. Mnie np dym poszedł i to 2 razy. Musiałem pociągnąć nowe kable i to 4ry. U mnie wiem że usmażyły się fioletowy ,czerwony ,brązowy...hmm dalej nie pamiętam.
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale włożysz go tylko i się przepala czy np wtedy gdy pierwszy bądź któryś raz z kolei włączysz wycieraczki? Mi się jara raz na jakiś czas 30A ale taka mi się trafiła zapalniczka do cygarów (oryginalnie zaślepiona była).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale włożysz go tylko i się przepala czy np wtedy gdy pierwszy bądź któryś raz z kolei włączysz wycieraczki? Mi się jara raz na jakiś czas 30A ale taka mi się trafiła zapalniczka do cygarów (oryginalnie zaślepiona była).

 

 

Roznie, czasami pali sie jak tylko wloze bezpiecznik, a czasem moge uzywac wycieraczek dobre 10 min :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem winowajce, po przejzeniu instalacji auta, od tylnej wycieczarki, przez obejzenie przewodow pod wykladzina z przodu auta, op silniczek wycieraczek. Winowajca okazal sie przetarty przewod dajacy zasilanie do lampki podswietlajacej schowek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.