Skocz do zawartości

Prawa strona nawiewu dmucha ciepłym powietrzem lewa zimnym


yaro600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Koledzy problem tkwi w 530d gdy mam ustawione ogrzewanie na 16 stopni to z prawej strony dmucha gorącym powietrzem ale dzieje się to gdy mam na panelu ustawione nogi albo na AUTO natomiast z lewej strony jest wszystko ok. czytałem troszkę ale nic konkretnego nie znalazłem.Bardzo proszę o Pomoc pozdrawiam i Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w diselu ale u mnie w benzynie padly elektro zaworki które sa odpowiedzialne za dzilenie ciepla na dwie strefy. niby mozna to naprawic ale ja nie próbowalem kupilem na allegro juz nie pamietam ceny http://moto.allegro.pl/item605793624_zawory_sterowania_ogrzewaniem_grzanie_bmw_e39_x5.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu one się znajdują :?:

 

od strony kierowcy przy ściance grodziowej w przedziale silnika, są dobrze widoczne więc nie powinieneś mieć problemów aby je odnaleźć

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie jak to wygląda w E39 ale tutaj masz instrukcję naprawy z E34 http://www.bmwe34.net/Wiki/tiki-index.php?page=Heater+valve

 

W E39 sprawa wygląda dokładnie tak samo jak pokazują obrazki w zamieszczonym linku więc teraz napewno nie bedzie problemów

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.